Walentynki w domu: jaki prezent na Walentynki dla domatora?

 Pomysł na prezent na Walentynki

Fot. Thinkstockphotos.com

Jeśli Walentynki zamierzacie spędzić ze swoją połówką w domowym zaciszu, warto dobrze przemyśleć walentynkowy prezent, którym obdarujecie ukochaną osobę. Jaki prezent na Waalentynki sposoba się domatorowi? Zainspiruj się naszymi pomysłami!

Prezenty na Walentynki potrafią wiele powiedzieć o relacji z bliską osobą. Czy wiemy co lubi nasza połówka, czy tylko tak nam się wydaje? Kupujemy prezenty na Walentynki bardziej dla kogoś, czy dla nas? A czy nasz parter wie, czy wolimy prezent sentymentalny czy z przymróżeniem oka? Zanim wybierzesz ten jeden prezent na Walentynki 2016 zainspiruj się naszymi podpowiedziami.

Prezent na Walentynki: jak wybrać najlepszy?

Jak wybrać najlepszy prezent na Walentynki? Przede wszystkim skupmy się na obdarowywanej osobie, jej/jego potrzebach i "ulubieństwach". Prezent na Walentynki nie musi być drogi i wyrafinowany, jeśli wywoła uśmiech, sprawi radość czy rozbawi do łez obdarowywaną osobę. Walentynki to pretekst do spędzenia większej ilości czasu razem i o tym przede wszystkim warto pamiętać. Spędzony bez pośpiechu i wspólnie dzień czy wspólna kolacja w domu (wzbogacona o dobre wino i  kwiaty) mogą okazać się cenniejsze niż cokolwiek innego. Prezent na Walentyki ma tylko podkreślić jak ważna dla nas jest ta druga osoba - jej pasje, marzenia i unikalna osobowość.

Czytaj też: czerwony kolor we wnętrzach >>>

Wybieramy prezent na Walentynki: co dla kogo i dlaczego

Chcąc sprawić prawdziwą przyjemność naszej połówce na Walentynki, przyjrzyjmy się jej pasjom i sposobie spędzania wolnego czasu. Jeśli połówka lubi sport, postawmy na miły gadżet w walentynkowej odsłonie, który będzie mogła zabierać ze sobą na treningi. Jeśli kocha aranżację wnętrz, postawmy na upominek który z przyjemnością wyeksponuje we własnej aranżacji. Ważne, by prezent na Walentynki był o delikatnym zabarwieniu romantycznym (czerwona kolorystyka z delikatnym motywem, bez nachalnych jednak i nie pozostawiających wątpliwości wyznaniowych sloganów i kiczowatych motywów). Jeśli nasza druga połówka pasjami odnajduje się w nowinkach kulinarnych, chętnie i kreatywniepodchodząc do kuchennych eksperymentów, a w dodatku wyróżnia się wyjątkowym poczuciem humoru, postawmy na ciekawy drobiazg z gatunku akcesoriów kuchennych. Zabawny otwieracz do wina, sercowe formy do pieczenia czy garnki w kształcie serca będą ciekawie wyróżniały się na tle regularnych sprzętów, a przy częstym ich używaniu myśl o ukochanej osobie będzie towarzyszyć częściej i częściej...

Czytaj też: czerwona łazienka bez błędów >>>

NIE PRZEGAP

Pomysł na prezent na Walentynki
camera

Walentynki 2016: pomysł na prezent walentynkowy DO WNĘTRZ!

LISTA ZAKUPÓW

Pomysł na prezent na Walentynki do kuchni
camera

Prezenty walentynkowe do gotowania!

LISTA ZAKUPÓW

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Thinkstockphotos.com

POLECANE ARTYKUŁY