Romantyczna dekoracja domu na walentynki pomoże nam wprowadzić miłosny i romantyczny nastrój. Walentynki to święto miłości i dlatego nawet we wnętrzach niepodzielnie króluje czerwień. Możemy ją połączyć ze złotem lub srebrem, wówczas nasza dekoracja domu nabierze blasku.

Serdeczna dekoracja domu

Nie musimy od razu zmieniać wystroju całego wnętrza z okazji walentynek. Wystarczy, jeśli zadbamy o charakterystyczne dodatki w dekoracji domu. Dobrze sprawdzą się czerwone poduszki w kształcie serca, miękkie narzuty oraz podkładki i serwetki z miłosnym motywem i oczywiście czerwone róże. Jeśli planujemy walentynkową kolację możemy pomyśleć o czerwonych girlandach, które będą nastrojowo spływać z sufitu. Nie zapomnijmy o czerwonych, romantycznych świecach – najlepiej w kształcie serca!

Walentynkowy stół tez możemy świątecznie przystroić – w cenie jest zastawa z serduszkami oraz wypieki w kształcie serca.

Taka dekoracja domu może nam sprawić mnóstwo frajdy, a jeśli wykonamy ją ze smakiem i bez nadmiernej przesady, walentynkowy nastrój zostanie z nami na dłużej.