Tekstylia i dodatki do domu: Eurofirany. Nowości jesień-zima 2016

Wszystko, co wprowadzasz do wnętrza, ma swój kolor i styl. To, jak różnorodny wystrój mogą mieć nasze mieszkania, pokazuje najnowszy katalog firmy Eurofirany. Marka zabiera nas w podróż po kilkunastu stylach wnętrzarskich, proponując inspirujące aranżacje oraz produkty - tkaniny, ceramikę, meble i dekoracje. Obejrzyj nowości na sezon jesień-zima 2016.

Tekstylia i dodatki do domu: Eurofirany
Tekstylia i dodatki do domu: Eurofirany
Tekstylia i dodatki do domu: Eurofirany
Tekstylia i dodatki do domu: Eurofirany
Tekstylia i dodatki do domu: Eurofirany

Znajdź styl, który będzie odbiciem twoich zainteresowań i sposobu życia. Stwórz w swoim mieszkaniu atmosferę, którą pokochasz. Pomogą Ci w tym dodatki, meble i tekstylia, które są podstawą każdej aranżacji. Poświęć czas na zastanowienie się nad swoimi wyborami, dotyczącymi zarówno kolorów i wzorów, jak i zakupu mebli, tekstyliów i dodatków. Dobrym źródłem inspiracji będą katalogi firm, strony interentowe, czy magazyny wnętrzarskie.

Styl wnętrza: nowy katalog Eurofirany

Skandynawskie szarości dla minimalistów, ciepłe pastele dla romantyków, marynistyczne wzory dla fanów błękitu lub szykowne dekoracje z luksusowych rezydencji – przeglądając najnowszy katalog Eurofiran, każdy znajdzie coś dla siebie. Do każdego stylu dopasowano różnorodne produkty: tekstylia – zasłony, firany, komplety pościeli, poszewki na poduszki, narzuty na łóżko; ceramikę – wazony, patery, figurki dekoracyjne, a także oświetlenie, kwiaty, kosze i obrazy.

Wzory, kolory, faktury

Całość składa się na ponad 20 kolekcji, takich jak: English style, Skandynawski Dom, Garden, Prowansja, Hampton czy Vintage. Takie zestawienia wraz z poglądowymi aranżacjami ułatwią kompletowanie elementów pasujących do siebie stylistycznie, dzięki temu wystrój wnętrza będzie spójny. Wzory i kolory na poduszkach, narzutach, czy zasłonach wnoszą do pomieszczenia energię i dodają przytulności.

Linie produktów z kolekcji Eurofiran wyróżniono także kolorystycznie, proponując modne duety Black & Gold, Black & Blue czy Optical & Yellow. Nowością w ofercie firmy Eurofirany, prezentowaną po raz pierwszy w katalogu, są zegary, meble oraz dodatki z metaloplastyki.

- Zależało nam, aby pokazać bogatą ofertę marki Eurofirany, która w tym roku świętuje 25-lecie obecności na polskim rynku. Dla nas wnętrza są pełne emocji, dlatego najnowsze produkty zaprezentowaliśmy na przykładzie aranżacji - każda jest w innym stylu, ale łączy je przemyślany dobór dodatków, które nadają charakter pomieszczeniom - mówi Izabela Bożek z firmy Eurofirany.

Produkty z najnowszego katalogu marki Eurofirany dostępne są w salonach stacjonarnych i w sklepie online: www.eurofirany.com.pl

Ocena: 5
Tekst: Materiały prasowe Eurofirany Zdjęcia: Materiały prasowe Eurofirany

POLECANE ARTYKUŁY