Targi DOM INTELIGENTNY 2014 oraz AV and HOME CINEMA SHOW na Stadionie Narodowym w Warszawie

 Targi Dom Inteligentny 2014

Fot. materiały prasowe

Chcesz przetestować najlepsze systemy kina domowego? Myślisz, że inteligentne systemy sterowania są skomplikowane? A może chciałbyś, aby Twój dom lub mieszkanie było komfortowe i oszczędne? Sprawdź, jak wiele możliwości i rozrywki daje współczesna technika. Przekonaj się, że to wszystko jest już w Twoim zasięgu. Odwiedź targi DOM INTELIGENTNY 2014, zobacz AV&HOME CINEMA SHOW 2014 od 3 do 5 października 2104. Warszawa - Stadion Narodowy - strefa BIZNES i VIP!

Nowoczesny dom jest coraz bardziej inteligentny i naszpikowany sprzętem audio/video. O tym, ile kosztuje inteligentny dom XXI wieku będzie można przekonać się już 3–5 października podczas targów DOM INTELIGENTNY 2014 oraz AV&HOME CINEMA SHOW 2014 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Dlaczego warto odwiedzić targi? Bo sterowanie światłem, ogrzewaniem czy pralką przy pomocy smartfona staje się powoli standardem...

Polacy coraz więcej pieniędzy inwestują w inteligentne rozwiązania do domów. Sterowanie światłem, ogrzewaniem czy urządzeniami domowymi takimi jak czy pralka za pomocą smartfona staje się powoli standardem. Kino domowe wkracza do naszych salonów lub osobnych pomieszczeń w domu. Systemy multiroom rozprowadzają ulubioną muzykę i telewizję do wszystkich pokoi. Wprawdzie Bill Gates na swoją sterowaną przez 150 pecetów budowlę wydał aż 125 mln dolarów, ale wcale nie trzeba być bogaczem, żeby korzystać z cudów nowoczesnych technologii.

Targi Dom Inteligentny 2014: dom coraz bardziej inteligentny

O tym, ile kosztuje inteligentny dom XXI wieku będzie można przekonać się już 3–5 października podczas targów DOM INTELIGENTNY 2015. Tegoroczna, trzecia już edycja targów odbędzie się na Stadionie Narodowym w strefie Biznes. - W tym roku w targach ma wziąć udział ponad 100 wystawców, spodziewamy się około 20 tysięcy odwiedzających – mówi Arkadiusz Walus, współzałożyciel spółki DI Media & CO, organizatora targów Dom Inteligentny. Na targach będą prezentowane ekologiczne i ekonomiczne systemy instalacji grzewczych, elektrycznych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, monitorujących i bezpieczeństwa do domów. Będzie można się przekonać, jak łatwo i za nieduże pieniądze można sterować urządzeniami domowymi przy pomocy swojego smartfona. - Już za kilkaset złotych możemy kupić komplet czterech żarówek energooszczędnych ze sterownikiem radiowym obsługiwanym aplikacją na smartfona. Nie wymaga to żadnej instalacji, ani profesjonalnego programowania. Już po kilku minutach montażu możemy bawić się oświetleniem naszego salonu – mówi Arkadiusz Walus.

Targi Dom Inteligentny 2014: imprezy towarzyszące

Poza prezentacją inteligentnych rozwiązań do domów, organizatorzy przewidzieli masę dodatkowych atrakcji. W lożach VIP odbędzie się AV & Home Cinema Show, czyli wystawa najnowocześniejszego sprzętu audio/video. Z kolei w garażu podziemnym Stadionu Narodowego niespodzianka dla prawdziwych automaniaków – ekspozycja najnowszych modeli samochodów elektrycznych i hybrydowych oraz tych coraz bardziej inteligentnych. Podczas targów odbędą się również liczne seminaria i konferencje popularyzujące budowę domów energooszczędnych, zeroenergetycznych oraz pasywnych, a także promujące instalacje fotowoltaiczne, solarne i wiatrowe.

Targi i seminaria są skierowane dla szerokiej rzeszy odwiedzających - potencjalnych inwestorów oraz architektów, projektantów, wykonawców, instalatorów i producentów urządzeń, a także mediów pokazujących nowe technologie. Bilety do nabycia w kasach przed wejściem oraz TUTAJ.

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Zdjęcia: materiały prasowe

POLECANE ARTYKUŁY