Sylwester w domu: POMYSŁY jak modnie urządzić wnętrze na Nowy Rok!

Spędzając Sylwestra w domu warto wprowadzić nieco odmiany do starej aranżacji wnętrz, by z designerskim impetem wkroczyć w Nowy Rok! Domatorzy wiedzą to najlepiej - Sylwester w domu jest najlepszy! Spraw, by był również designerski! Oto pomysły na odmianę wnętrza na Sylwestra w domu!

Salon z kuchnią w kamienicy w stylu eklektycznym
żółty fotel w salonie
salon z drewnem na ścianie
Plakat na ścianie w salonie z kuchnią
Salon z kuchnią z widokiem na przedpokój

Jak z impetem wkroczyć w Nowy Rok jeśli jest się domatorem? Pomysł na sylwestra w domu dla niektórych wydaje się być wymarzonym, zwłaszcza jeśli kochają wnętrze w którym mieszkają. Aby wejść w Nowy Rok w designerskim stylu, warto wprowadzić nowe elementy do dawnej aranżacji salonu. Sylwester w domu, kameralnie lub z przyjaciółmi, nabierze wówczas nowej jakości, a z Nowym Rokiem nasze wnętrze wejdzie ze świeżą energią!

Sylwester w domu: POMYSŁY na sylwestrowe wnętrze

Sylwester w domu dla niektórych jest koniecznością, innym urządzanie sylwestrowej nocy w domu sprawia nieziemską frajdę! Bez względu na to, czy Sylwester w domu spędzamy kameralnie, czy w większym gronie przyjaciół, warto wyróżnić ten czas designerską aranżacją. Status domatora w końcu zobowiązuje!

Poprzestawiaj meble

Zmiany są dobre, a Sylwester w domu to świetna okazja by odświeżyć starą aranżację. Zbierze się jednego dnia, zorganizuj ekipę pomocników i suwaj meble do woli! Zrób z pokoju jego lustrzane odbicie! Jest to też świetny sposób na kompleksowe odświeżenie pokoju (umycie trudnodostępnych miejsc) by z Nowym Rokiem nie mieć sobie nic do zarzucenia. A jeśli duże meble masz usytuowane w miejscunienaruszalnym, przestaw mniejsze: mobilne stoliki, lampy podłogowe, zamień miejscami dywany, poprzestawiaj duże kwiaty... na pewno coś da się zrobić inaczej!

Czytaj też: Jak urządzić Sylwestra w domu POMYSŁY! >>>

Pochowaj stare drobiazgi...

... lub zastąp je innymi. Czasem świeże spojrzenie na nasze wnętrze uniemożliwiają nagromadzone przesadnie przedmioty natury drobiazgowej. Planowany Sylwester w domu to doskonała okazja, by inaczej spojrzeć na dotychczasową aranżację. Zaskocz wszystkich i na tą jedną noc pochowaj dotychczas eksponowane drobiazgi (wazony, figurki, kwiaty, szkatułki itp.) i pozostaw czystą przestrzeń lub... zastąp je zupełnie innymi. Patrząc na ascetyczne wnętrze salonu nabierzemy dystansu do wnętrza i (co wielce możliwe) wpaść możemy na ożywczy pomysł nowej, świeżej aranżacji!

Zmień zasłony, narzuty, poduszki!

Sylwestrowa wymiana tekstylnych dekoracji zawsze robi największą rewolucję w aranżowanym wnętrzu. Sylwester w domu to doskonała okazja, by poszaleć z materiałami. Przełam stereotypy i zawieś w oknach złociste materiały, zmień poszewki poduszek na metaliczne i miedziane powłoczki, rozłóż złoty lub srebrzysty materiał w roli obrusu. Niech tej nocy wszystko błyszczy!

Zesaw niezestawialne

Przełam konwenanse i zrób coś nietypowego. Nie będzie lepszej ku temu okazji jak Sylwester w domu! Zmieszaj ze sobą różne, skrajne stylistycznie zastawy, rozłóż sztućce "nie do pary", powieś dwie różne zasłony i odwróć dywan na lewą stronę. Dziwnie? I dobrze! Tej nocy to wręcz wypada.

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: materiały prasowe, Michał Przeździk-Buczkowski, Mariusz Purta, Monika Lewandowska, Bernard Białorucki, MELLEMRUM, Marcin Czechowicz

POLECANE ARTYKUŁY