Zielona trawa, słońce i odpoczynek pod gołym niebem – o tym marzymy, myśląc o wolnym weekendzie. Modne stały się pikniki, pomysł amerykański, który łączy relaks z przekąskami spożywanymi na zielonej polanie. Na pikniku też można byc trendy: zobacz modne kosze piknikowe i ciekawe dodatki! Wiklinowy kosz i koc w kratę stworzą luźną atmosferę, która pozwala na beztroskie zapomnienie.

PIKNIK: co zabrać ze sobą?

Zanim wybierzesz się na piknik z przyjaciółmi, oprócz dobrego humoru i smacznego jedzenia, nie zapomnij wybrać stylowego kosza piknikowego, najlepiej w modnym stylu retro oraz niezbędne akcesoria kuchenne: sztuczce, ściereczkę, ręcznik, koc i talerz.

Piknikowanie dopiero wchodzi do naszej ulubionej formy relaksu,a wraz z nim moda na ładne kosze piknikowe, koniecznie z wikliny i serwetą z kraciastym motywem. Z koszami i smacznymi przekąskami, wychodzimy poza nasze ogrody i tarasy -teraz nadszedł czas na parki, polany i łąki.

Kosz piknikowy powinien być kobiecy i stylowy, to ładny dodatek, który uprzyjemni czas sielskiego piknikowania. Na piknik musimy zabrać kosz nie tylko ładny, ale i funkcjonalny, tak by, bez problemu można zapakować przekąski, kanapki, owoce oraz napój.

PIKNIK: modne i stylowe kosze piknikowe

Najładniejsze są te wykonane z wikliny, w naturalnych jasnych i ciemnych brązach, bądź odcieniach bieli. W sklepach sieciowych kosze piknikowe najczęściej dostępne są całym wyposażenie, zaczynając od talerzy, a kończąc na sztućcach. Znaleźliśmy kosze, które zawierają wyposażenie dla dwóch osób: talerze i kieliszki z melaminy oraz widelce, noże i łyżki ze stali nierdzewnej.

Elementy, które zakupisz na weekendowe piknikowanie, zawsze  możesz wykorzystać  do letnich obiadów w swoim ogrodzie. KOsz piknikowy i akcesoria może być też świetnym prezentem dla pary.

PIKNIK: niezbędne dodatki i akcesoria

Jeśli piknik, to koniecznie koc - z piknikowym klimatem kojarzą się kolorowe paski lub stylowa krata. Koc nasycony barwną, gustowną kratką przyda się nie tylko na piknik, może służyć również jako pled w naszym domu. Z naczyń zabierz ze sobą lekkie naczynia plastikowe w żywych kolorach. Proponujemy kubki wykonane z biodegradowalnych składników. Są nietoksyczne i przyjazne dla środowiska.

Stylowe kosze piknikowe oraz niezbędne, piknikowe akcesoria i dodatki, zobacz GALERIA: