Ponadczasowe wieszaki. Stylowy przedpokój

Wieszaki na ubrania potrafią być naprawdę stylowe i ponadczasowe. Dlatego warto, aby taki mebel ozdabiał każdy przedpokój. Szczególnie jeśli wieszak (Paged Meble) wykonany jest tradycyjną metodą gięcia drewna, i ma różne odsłony kolorystyczne, dzięki czemu będzie pasował do każdego przedpokoju.

Ponadczasowe wieszaki. Stylowy przedpokój
Ponadczasowe wieszaki. Stylowy przedpokój
Ponadczasowe wieszaki. Stylowy przedpokój
 Wieszaki

Fot. Materiały prasowe firmy

Do przedpokoju: wieszaki w modelu thonetowskim

Firma Paged Meble jako jedna z niewielu w Polsce, wykorzystuje do produkcji wybranych mebli tradycyjną metodę ręcznego gięcia drewna. Technika ta stosowana była przez Michaela Thoneta, jednego z najlepszych projektantów mebli. Została również ona zaadoptowana przez polską firmę, dzięki czemu powstał bardzo stylowy wieszak na ubranie. Takie wieszaki w modelu thonetowskim to ponadczasowe meble do przedpokoju.

Do przedpokoju: różnokolorowe emalie

Wieszaki thonetowskie mogą być dopełnieniem każdej aranżacji wnętrza, zarówno tej tradycyjnej jak i nowoczesnej. W grę nie wchodzi już tylko przedpokój. Teraz taki wieszak może znaleźć się zarówno w sypialni jak i w designerskim biurze. Dzięki różnokolorowym emaliom wieszak z tej serii potrafi ożywić smutne pomieszczenie. Do wyboru są wieszaki w kolorze: czarnym, białym, szarym, czerwonym i fioletowym. Niestety, farba na wieszaku oznacza, że trzeba zapłacić za niego 20% więcej.

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Materiały prasowe firmy

POLECANE ARTYKUŁY