Pomysły na prezenty świąteczne DO WNĘTRZ dla najbliższych i znajomych!

Pomysły na prezenty. Zawsze przed Bożym Narodzeniem zadajemy sobie to samo pytanie. Okazuje się, że dodatki do domu potrafią być dobrymi pomysłami na prezent. Dla dużych i dla małych, dla najbliższych i dla znajomych, dla zakochanych i dla singli. Pokażemy Wam kilka pomysłów na prezenty do wnętrz,  które mogą sprawić przyjemność i obdarowanemu i darczyńcy.

Ozdobna poduszka pomysłem na prezent na Boże Narodzenie
Stylowe latarnie pomysłem na prezent na Boże Narodzenie
Pościel pomysłem na prezent na Boże Narodzenie
Pledy futrzane jako prezent na Boże Narodzenie
Wysokie kapcie z futra prezentem na Boże Narodzenie

Prezenty na Boże Narodzenie to co roku wyzwanie. Przynajmniej dla tych, którym nie jest obojętne czym obdarowują swoich najbliższych. Sprawa dodatkowo się kompletuje gdy osób do obdarowania jest wyjątkowo wiele lub nasze fundusze są raczej skromne. I wtedy zamiast banalnego, kolejnego  mydełka, pomysł na prezent do wnętrz może okazać się strzałem w 10tke. Zobaczcie galerię zdjęć z pomysłami na prezenty do wnętrz w różnym stylu, różnej wartości i przy różnym stopniu znajomości.

Pomysły na prezent do wnętrz:  dla najbliższych

Czasem naprawdę nie wiadomo komu łatwiej sprawić wymarzony prezent na Boże Narodzenie. Czy komuś bliskiemu, o kim wiemy co lubi, a czego nie, czy komuś kogo znamy tylko towarzysko i wtedy nie czujemy się aż tak zobowiązani?  Chyba nie ma dobrej odpowiedzi na te pytania. Po prostu przed wyjściem na zakupy dobrze jest zrobić listę osób, które chcemy obdarować. Wtedy łatwiej będzie nam selekcjonować pomysły na prezenty do wnętrz. Zawsze dobrym pomysłem niezależnie od wieku obdarowywanego najbliższego są filiżanki i kubki do kawy lub herbaty, dla najmłodszych lub najstarszych zabawne kapcie – skarpety, komplet wyjątkowej pościeli lub ozdobne poduszki. Wyjątkowemu dziadkowi możemy sprawić równie wyjątkową łyżkę do butów, której używając będzie ciepło myślał o nas… Czasem najbardziej banalne dodatki do domu ale używane codziennie i wyjątkowo ładne mogą okazać się najbardziej trafionymi pomysłami na prezenty do wnętrz.

Pomysły na prezent do wnętrz:  dla znajomych

Inną sprawą są pomysły na prezenty do wnętrz dla znajomych. Jeśli wiemy jak mają urządzone mieszkanie możemy im kupić wyjątkowy pled lub narzutę na łóżko, ozdobne poduszki, lampiony na świece lub  ozdobną misę do dekoracji kwiatowych lub na owoce. Jeśli natomiast nie wiemy jak mają zaaranżowane mieszkanie i jakie dodatki do domu będą im pasowały - świece zapachowe w eleganckim szkle, komplet kieliszków do wina, zapachy do wnętrz w ozdobnych szklanych flakonach z dekoracyjnymi patyczkami zawsze okażą się pomysłami na prezenty do wnętrz na tyle neutralnymi, że raczej na pewno trafionymi.

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Tekst: Monika Czerwińska-Konarska Zdjęcia: Materiały prasowe BBHome

POLECANE ARTYKUŁY