Tapety dla mlodzieży - jaka tapeta do pokoju nastolatka?

Tapety dla młodzieży to znakomite rozwiązanie na podkreślenie indywidualności nastolatka. Kanadyjska firma Sanitas przygotowała kolekcję tapet mlodzieży i dzieci. Tapety umożliwają kilkadziesiąt propozycji barwnej aranżacji pokoju dziecka. Kolekcja zawiera również kilkanaście bordiur oraz naklejek ściennych.

Tapety dla dzieci
Tapety dla dzieci
Tapety dla dzieci
 Tapety dla dzieci

Tapety dla dzieci z kolekcji Bright Ideas to kilkadziesiąt propozycji barwnej aranżacji pokoju dziecięcego.

Fot. Materiały prasowe firmy

Tapety dla młodzieży z kolekcji Bright Ideas to kilkadziesiąt propozycji barwnej aranżacji pokoju dziecięcego. Duży wybór wzorów i kolorów tapet sprawia, że urządzimy zarówno pokoje dziecięce dla dziewczynki, jak i chłopca. Dziewczynkom spodobają się pastelowe tapety z motywami kwiatowymi oraz naklejki ścienne z księżniczkami, pieskami i kotkami. Mali chłopcy urządzanie pokoju rozpoczną od tapety z ciężarówkami albo wzorami sportowymi.

Kolekcja zawiera również delikatne wzory tapet, które stworzą w pokoju niemowlaka przytulny, spokojny klimat. Dla starszych dzieci i młodzieży dedykowana jest kolekcja My Pad, która zawiera ponad 100 wzorów tapet ściennych i bordiur. W porównaniu z tapetami Bright Ideas kolorystyka jest bardziej zdecydowana, choć nie brakuje cukierkowych odcieni do pokoju rozmarzonej nastolatki. Tapety dla młodzieży i bordiury inspirowane są różnorodną tematyką: fauną i florą, motoryzacją, sportem, astrologią itp. Nowością w ofercie marki Sanitas są również tzw. murale, a więc duże naklejki ścienne, które imitują tradycyjne malowidła ścienne. Dzięki nim dziewczynka może jedną ze ścian w pokoju przeobrazić w rajską plażę, a chłopiec wyczarować naturalnej wielkości wizerunek swojego ulubionego sportowca.

Wszystkie tapety są na flizelinie, charakteryzują się miłą fakturą i są łatwe zarówno w montażu na ścianie, jak i podczas późniejszego usuwania tapet z podłoża. Wymiary rolki: szerokość 52-52,7 cm; długość 10 m.

Sprawdż też:

>> Tapetowanie ścian: jak położyć tapetę - instrukcja kładzenia tapety krok po kroku [WIDEO]

>> Sami tapetujemy - poradnik, jak przygotować i jak tapetować ściany

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Materiały prasowe firmy

POLECANE ARTYKUŁY