Pokoje dziecięce: tapety dla dzieci

Pokoje dziecięce często mają kolorowe ściany. Jednym z doskonałych sposób na dekorację ścian w pokoju dziecięcym są kolorowe tapety. Kanadyjska firma Sanitas przygotowała kolekcję tapet dla dzieci i nastolatków. Tapety umożliwają kilkadziesiąt propozycji barwnej aranżacji pokoju dziecka. Kolekcja zawiera również kilkanaście bordiur oraz naklejek ściennych.

Tapety dla dzieci
Tapety dla dzieci
Tapety dla dzieci
 Tapety dla dzieci

Tapety dla dzieci z kolekcji Bright Ideas to kilkadziesiąt propozycji barwnej aranżacji pokoju dziecięcego.

Fot. Materiały prasowe firmy

Tapety z kolekcji Bright Ideas to kilkadziesiąt propozycji barwnej aranżacji pokoju dziecięcego. Duży wybór wzorów i kolorów tapet sprawia, że urządzimy zarówno pokoje dziecięce dla dziewczynki, jak i chłopca. Dziewczynkom spodobają się pastelowe tapety z motywami kwiatowymi oraz naklejki ścienne z księżniczkami, pieskami i kotkami. Mali chłopcy urządzanie pokoju rozpoczną od tapety z ciężarówkami albo wzorami sportowymi. Kolekcja zawiera również delikatne wzory tapet, które stworzą w pokoju niemowlaka przytulny, spokojny klimat. Dla starszych dzieci i młodzieży dedykowana jest kolekcja My Pad, która zawiera ponad 100 wzorów tapet ściennych i bordiur. W porównaniu z tapetami Bright Ideas kolorystyka jest bardziej zdecydowana, choć nie brakuje cukierkowych odcieni do pokoju rozmarzonej nastolatki. Tapety dla dzieci i bordiury inspirowane są różnorodną tematyką: fauną i florą, motoryzacją, sportem, astrologią itp. Nowością w ofercie marki Sanitas są również tzw. murale, a więc duże naklejki ścienne, które imitują tradycyjne malowidła ścienne. Dzięki nim dziewczynka może jedną ze ścian w pokoju przeobrazić w rajską plażę, a chłopiec wyczarować naturalnej wielkości wizerunek swojego ulubionego sportowca.
Wszystkie tapety są na flizelinie, charakteryzują się miłą fakturą i są łatwe zarówno w montażu na ścianie, jak i podczas późniejszego usuwania z podłoża. Wymiary rolki: szerokość 52-52,7 cm; długość 10 m.

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Materiały prasowe firmy

POLECANE ARTYKUŁY