Planując oświetlenie do salonu, kiedy nie mamy pewności jaki rodzaj oświetlenia spełni nasze oczekiwania i na czym najbardziej nam zależy, warto wybrać wersję uniwersalną. Optymalne będzie wówczas oświetlenie punktowe - neutralne stylowo i efektywne w użytkowaniu. Co warto o nim wiedzieć?

Nowoczesne oświetlenie: cechy opraw do nadbudowania

Kolekcja dekoracyjnych opraw do nadbudowania BORD marki Kanlux to w pełni funkcjonalne, nowoczesne, a jednocześnie estetyczne wykonanie połączone z najwyższej klasy materiałami. Łagodne krawędzie, zakrzywione linie i opływowy kształt dodają oprawom elegancji i subtelności. Nowoczesny design, elegancka prostota oraz opływowy kształt sprawiają, że oprawy te pasują zarówno do wnętrz mieszkalnych jak i komercyjnych. Oprawy BORD możemy wybrać w dwóch wariantach: pojedynczej lub podwójnej, a także w czterech różnych kolorach: srebrnym, szarym, czarnym i białym, co daje szerokie możliwości doboru opraw do wystroju wnętrza.

Nowoczesne oświetlenie do salonu: co je wyróżnia

Oprawy BORD to także możliwość regulacji ułożenia źródła światła o 25°, co pozwala na skierowanie strumienia światła w pożądane miejsce. Zastosować możemy źródła światła LED  z trzonkiem  GU10, które w porównaniu z tradycyjnymi halogenami, pozwalają na znaczną oszczędność energii elektrycznej.

Sprawdź też: eleganckie oświetlenie wnętrz - plafoniery >>

Oprawy BORD dzięki swoim opływowym kształtom, uniwersalnej kolorystyce oraz możliwości samodzielnego wyboru barwy światła idealnie komponują się zarówno z wnętrzami mieszkalnymi jak i powierzchniami komercyjnymi.

Nowoczesne oświetlenie BORD: cechy

  • Dostępne kolory: biały, czarny, szary, (srebrny) aluminium
  • Wymiary: wysokość 125mm, szerokość 95mm (oprawa pojedyncza) / 179mm (oprawa podwójna)
  • Zasilanie: 220-240 V~; 50/60 Hz
  • Moc: max. 50 W
  • Trzonek źródła światła: GU10

Więcej informacji na stronie: www.kanlux.pl