Dobra organizacja szafy: pudełka na buty i inne akcesoria do przechowywania [WIDEO]

Odpowiednia organizacja szafy pozwoli maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce. W tym celu warto skorzystać z akcesoriów, takich jak pudełka na buty czy cienkie wieszaki. Zobaczcie, jak łatwo dzięki nim wygospodarować więcej miejsca w szafie.

Organizacja szafy
Organizacja szafy
Organizacja szafy
Organizacja szafy
Organizacja szafy

Porządki w szafie związane ze zmieniającą się porą roku zajmują dużo czasu. Często przewieszamy ubrania, nie przywiązując wagi do dobrej organizacji w szafie. Okazuje się, że stosując kilka prostych zasad, możemy maksymalnie wykorzystać całą przestrzeń i zmieścić w niej o wiele więcej rzeczy, niż się początkowo spodziewaliśmy.

Organizacja szafy: półka wisząca z przegrodami

Anna Nowak-Ibisz, czyli Pani Gadżet, zaprezentowała w popularnym programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN”, jak wygospodarować w szafie więcej miejsca. Jeśli mamy w szafie mało półek, możemy zdecydować się na zakup półki wiszącej z przegrodami, w której umieścimy szaliki, czapki, apaszki, rękawiczki, a nawet bieliznę.

Organizacja szafy: przezroczyste pudełka na buty i worki próżniowe

Kolejnym patentem na dobrą organizację szafy jest przechowywanie obuwia w przezroczystych pudełkach na buty. Zajmą one mało miejsca, a buty zyskują świetną ochronę przed kurzem. Koszt tego typu pojemników zwykle nie przekracza 7 zł.

Idealnym sposobem na przechowywanie rzeczy są również worki próżniowe. Wystarczy zapakować do nich ubrania lub pościel i odessać powietrze za pomocą odkurzacza. W ten sposób ich objętość może być zmniejszona nawet o 70 proc.

Organizacja szafy: poradnik WIDEO

Cienkie wieszaki, pudełka na buty, worki próżniowe – w materiale wideo znajdziecie jeszcze więcej porad dotyczących organizacji przestrzeni w szafie!

Dzień Dobry TVN/x-news

Porządki w szafie

Co jakiś czas na pewno nie tylko warto, ale i trzeba robić w szafach ubraniowych przegląd. I nie tylko przed zmieniającymi się porami roku. Porządki w szafach są konieczne również dla odświeżenia i przewietrzenia ich zawartości. Przeglądając szafę, kierujmy się zdrowym rozsądkiem. Weźmy więc każdą rzecz do ręki i zastanówmy się, czy będziemy w niej jeszcze chodzić, czy w ogóle będzie nam potrzebna.– Jeśli coś ma wisieć tylko dlatego, że jesteśmy do tego przywiązani, to może lepiej z tego zrezygnować!

Szafy i garderoby - GALERIE ZDJĘĆ

Tyle teorii, czas na praktykę. W galeriach zdjęć znajdziesz gotowe rozwiązania! Czekają garderoby, szafy pod zabudowę i akcesoria do przechowywania.

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Tekst: Milena Tuzimek Zdjęcia: serwis prasowy Komandor

POLECANE ARTYKUŁY