Nowy salon na Targówku wyróżnia się na tle innych sklepów sieci Agata. Jego powierzchnia obejmuje aż 25 000 m2, czyli ponad dwa razy więcej niż w przypadku otwartego w czerwcu sklepu w Częstochowie. W przestrzeni salonu, który będzie zajmować dwie kondygnacje, znajdzie się ponad 20 000 mebli i artykułów wyposażenia wnętrz od ok. 300 producentów z Polski i z zagranicy. Ekspozycja będzie składać się z prawie 200 przykładowych aranżacji różnych pomieszczeń, a w specjalnie wydzielonej, liczącej 2000 m2, Strefie Premium znajdą się markowe meble od producentów z Włoch i Niemiec.

Promocje w weekend otwarcia

Od 18 do 24 listopada, z okazji otwarcia będzie obowiązywać specjalna gazetka promocyjna, a w niej dziesiątki produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z hitów cenowych jest sofa Dakota przeceniona aż o 50%, z 1999 zł na 999 zł. Dodatkowo do 20 listopada w całej Polsce trwa promocja „Rabaty do 20% albo 50 rat 0%”, która będzie też obowiązywała w nowym salonie. Dzięki temu klienci w weekend otwarcia będą mogli zakupić wybrany asortyment po obniżonych cenach lub skorzystać z atrakcyjnego systemu ratalnego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i regulaminem promocji, który jest dostępny na agatameble.pl oraz w salonach Agata.

Na zdj. sofa Dakota, Agata

Salony Agata - historia marki

Sklep na terenie Parku Handlowego Targówek jest już 20. salonem Agata w Polsce i kolejnym, który powstał w oparciu o nową identyfikację wizualną sieci. Agata to firma z ponad 60-letnimi tradycjami na polskim rynku meblarskim. Jej nowoczesne salony meblowe zlokalizowane są w największych miastach w Polsce i każdego roku odwiedza je kilka milionów klientów. Przyznane w 2016 r. Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii „salony meblowe” jest potwierdzeniem wysokiego uznania, jakim salony Agata cieszą się w opinii Polaków. Dodatkowo nowe logo Agata otrzymało w tym roku tytuł „Dobry Wzór”, przyznany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Co, gdzie, kiedy?

Zapamiętaj datę: 18 listopada 2016 godzina 10:00. Adres? Park Handlowy Targówek,
ul. Toruńska 118, Warszawa.


Więcej szczegłów: agatameble.pl