Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2012

 oświetlenie

Fot. Materiały prasowe firm

Między 12 a 14 marca 2012 r. hale warszawskiego Centrum Wystawienniczego EXPO XXI wypełni światło, a to za sprawą odbywających się tam XX Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2012.

Targi ŚWIATŁO to nie tylko największe branżowe targi oświetleniowe i elektrotechniczne w Europie Środkowowschodniej, lecz także jedyne wydarzenia branżowe w Polsce łączące prezentację najnowszych produktów z koncepcją szkoleniową. Targom ŚWIATŁO będą towarzyszyć X Targi ELEKTROTECHNIKA 2012 i IV Targi CENERG 2012.

Marcowy termin imprez to doskonała sposobność, by zapoznać się nowościami oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe jeszcze przed sezonem inwestycyjnym. Agencja Soma, promując corocznie firmy i ich produkty, jednocześnie dba o bogatą ofertę warsztatową dla uczestników targów, którzy mogą brać udział w seminariach naukowych, konferencjach i szkoleniach dla specjalistów, obejmujących prezentację sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej i budownictwie. Reprezentanci różnych sektorów i profesji mieli okazję skonfrontować wiedzę praktyczną z ofertą producentów prezentowaną na ekspozycjach. Producenci i dystrybutorzy zaprezentowali na Targach sprzęt i technologie pozwalające na zmniejszenie zużycia energii, zwłaszcza energii elektrycznej. Wiele z proponowanych rozwiązań miało swoją premierę właśnie podczas Targów.

Targi oświetleniowe: konkursy i seminaria

W programie przyszłorocznych targów także znajdą się seminaria, konkursy i warsztaty: ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ przyciągający co roku architektów i projektantów z całej Polski, kolejna edycja Seminarium dla Przedstawicieli Samorządów Lokalnych „Seminarium Oświetlenie Dróg i Obiektów w Miastach i Gminach” dotyczące minimalizacji kosztów inwestycyjnych i eksploatacyjnych. Seminarium tradycyjnie połączone będzie z rozstrzygnięciem konkursu na Najlepiej Oświetloną Gminę, Miasto i Osiedle 2011 roku i wręczeniem nagród zwycięskim jednostkom. Do tej grupy skierowane będzie także spotkanie „Nowoczesne oświetlenie terenów publicznych i iluminacja obiektów”, cykl konferencji dotyczących oświetlenia LED oraz Seminarium „Światło w nowoczesnym wnętrzu” organizowane we współpracy z Instytutem Wzornictwa Przemysłowego.

 oświetlenie

Fot. Materiały prasowe firm

Wszystkie dodatkowe informacje o targach i towarzyszących im spotkaniach, warsztatach i konferencjach znajdują się na stronie internetowej: www.lightfair.pl

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Zdjęcia: Materiały prasowe firm

POLECANE ARTYKUŁY