Gwiazda telewizyjna - Omenaa Mensah - zdecydowała się zrealizować swoją pasję i stworzyła kolekcję luksusowych mebli pod marką Ammadora. Oryginalny pomysł i ciekawe wykończenie mogą się okazać kluczem do sukcesu na rynku luksusowych mebli.

Luksusowe meble: sztuka inspiruje

Omenaa Mensah czerpie pomysły na meble z różnych epok i stylów, dlatego w jej meblach można odnaleźć zarówno motywy sakralne, jak również malarstwo Tamary Łempickiej. Na stałe współpracuje z artystkami: malarką Dorotą Golińską, która przenosi obrazy na meble, oraz scenografką i rzeźbiarką Dorotą Banasik - tworzącą wyszukane elementy w postaci np. kutych nóg szaf, komód, stołów.

Malarstwo i rzeźba nadają meblom Omeny Mensah - Ammadora unikalny charakter. Krzesła, fotele czy fronty szaf zdobione są oryginalnymi obrazami malowanymi na płótnie. Wnętrza luksusowych mebli Omeny Mensah wyściełane są wysokiej jakości tkaninami, często połyskującymi.

Luksusowe meble: Szlachetne materiały i techniki

Omenaa Mensah chętnie sięga po tafle lustrzane w różnych odcieniach oraz delikatne tkaniny, którymi luksusowe meble są wykończone w środku. Praca nad jednym meblem od Omeny Mensah trwa średnio dwa miesiące.
- Do każdego projektu podchodzę indywidualne – mówi Omenaa Mensah. – Staram się poznać upodobania klienta: co go fascynuje i inspiruje w życiu, a co sprawia, że wycisza się i odpoczywa – dodaje celebrytka.

Ceny meble Omenaa Mensah wahają się od kilku tysięcy za krzesło lub fotel do kilkudziesięcu za oryginalną szafę. Zobacz w galerii luksusowe meble od Omeny Mensah!