LAMPA CHMURKA dla marzycieli: ciekawy pomysł do pokoju dziecka

 lampa do pokoju dziecka

Lampa Chmurka - projekt Reynald Leroy dla Pa Design. Wymiary: 18 x 23 x 38 cm,  zyrafyzszafy.pl

Fot. materiały prasowe

Nie masz pomysłu jak urządzić pokój dziecka? A czy Twoje dziecko lubi czasem położyć się na trawie i wyobrażać sobie, co przedstawiają chmury? Jeśli tak, to mamy gotowy pomysł na aranżację pokoju dziecka. Lampa chmurka będzie tutaj idealna.

Projektant Reynald Leroy  stworzył niedawno bardzo ładną i oryginalną lampę idealną do pokoju dziecka. Stworzona przez niego biała chmurka wygląda lekko i krucho. Według projektanta, lampy mają przypominać prawdziwe chmury nimbus, z których pada deszcz.

Jednak - na szczęście dla rodziców, ale nieszczęście dzieci - deszcz z nich nigdy nie pada... Lampa bardzo ładnie prezentuje się w pokoju dziecka pojedynczo, ale ze względu na swój niewielki rozmiar jeszcze lepiej będzie wyglądała w grupie kilku takich samych chmurek zawieszonych na różnych wysokościach. Dobrym pomysłem jest stworzenie trójwymiarowego efektu. Na ścianie można położyć fototapetę przedstawiającą błękitne niebo, a zwisające z sufitu chmurki stworzą efekt przestrzenny. I duzi i mali przyznają, że lampy chmurki tworzą w pokoju dziecka przyjazny i bezpieczny klimat, jednocześnie pobudzając i rozwijając wyobraźnię najmłodszych.

Lampy są bezpieczne dla dzieci, wykonane z plastiku – nie grożą więc potłuczeniem.

 lampa do pokoju dziecka

Lampa Chmurka - projekt Reynald Leroy dla Pa Design. Wymiary: 18 x 23 x 38 cm,  zyrafyzszafy.pl

Fot. materiały prasowe

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Tekst:: Redakcja Zdjęcia: materiały prasowe

POLECANE ARTYKUŁY