Wykonujesz pracę siedzącą? Większość czasu w pracy spędzasz przed komputerem? Zmagasz się z narastającym bólem kręgosłupa? Zapewne początkowo pojawiał się on sporadycznie, podczas nadgodzin? Później rozpoczynał się w drugiej połowie dni? Dziś jest już niemal nieodłącznym towarzyszem twojej pracy? To sygnał, że czas działać! Nie tylko powstrzymać dalszą deformację kręgosłupa, ale i chronić go przed pojawieniem się nowych schorzeń.

Krzesła, które chronią przed bólem kręgosłupa

Co powinieneś zrobić? Pomocne będą ergonomiczne siedziska, krzesła i fotele biurowe KULIK-SYSTEM, które dzięki swojemu opatentowanemu sposobowi profilowania oparcia czynnie wymuszają wyprostowaną pozycję podczas wykonywania codziennych czynności. Wszystkie fotele wyprodukowane są zgodnie z systemem, który został zgłoszony do Urzędu Patentowego RP. Ponadto o medycznym działaniu produktów z serii KULIK-SYSTEM świadczy rejestracja ich w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

Co wyróżnia krzesła i fotele KULIK-SYSTEM?

Czym zatem są siedziska, krzesła i fotele KULIK-SYSTEM? Są to produkty medyczne służące utrzymaniu anatomicznej, a więc zgodnej z jej pierwotnym kształtem, postawy ciała. Pozwalają przywrócić prawidłowe, fizjologiczne ułożenie kręgosłupa. Eliminują tak często występujące naprężenie i zmęczenie mięśni. Najważniejszą cechą działania Systemu Zdrowego Siedzenia jest natomiast aktywne i bezwysiłkowe wymuszenie poprawnej sylwetki oraz zapewnienie profilaktyki i rehabilitacji kręgosłupa.

Każdy z siedmiu wariantów siedzisk, krzeseł i foteli serii KULIK SYSTEM posiada unikatowe cechy, pozwalające na dopasowanie i optymalną regulację zgodnie z potrzebami użytkownika. Sprawdź, który z modeli jest odpowiedni dla ciebie, a obok zdrowego kręgosłupa zyskasz poczucie komfortu pracy.

.. Kupujemy krzesło do pracy przy biurku. Na co zwrócić uwagę? PORADNIK >>