Konkurs wielkanocny na najciekawszy własnoręczny stroik wielkanocny ROZWIĄZANY! Serdecznie dziękujemy wszystkim za nadesłanie swoich prac i udział w konkursie. Jury nie miało łatwego zadania - prace były niezwykłej urody, obrady więc były niezwykle burzliwe. Po zapoznaniu się z nadesłanymi pracami, redakcyjne Jury wybrało finalnie pięć najlepszych prac, którym przyznano nasze piękne nagrody! Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom!

WYNIKI KONKURSU WIELKANOCNEGO!

 

Miejsce pierwsze i nagrodę w postaci hamaku VANKA zdobywa:

Praca: królik wielkanocny  Autor: beacia.d

Królik Wielkanocny

Hamak VANKA Lesovik

Hamak VANKA / Lesovik - Outdoor Hammocks

Hamak VANKA marki Lesovik - Outdoor Hammocks to wspaniałe dopełnienie ulubionego miejsca odpoczynku w domu, werandy czy ogródka. Wszędzie tam gdzie lubimy spędzać czas po powrocie z długiej wyprawy, mroźnego zimowego spaceru czy po prostu po trudach codzienności – tam Vanka zapewni błogi odpoczynek. Dla dopełnienia stylu Vankę obszyto haftowaną krajką. Vanka posiada dodatki przygotowane z myślą o odprężającym wypoczynku z ulubioną lekturą w dłoni. Kieszeń na boku hamaka swobodnie mieści małe i średnie książki, czytniki e-booków, tablety lub smartfona. Odszyto ją w taki sposób, aby korzystanie z niej było jak najbardziej ergonomiczne – zarówno kształt jak i umiejscowienie kieszonki sprawiają, że jest ona zawsze pod ręką, w intuicyjnym miejscu.

Miejsce pierwsze (ex aequo) i nagrodę w postaci zestawu porcelany Villeroy&Boch od ROSSI zdobywa:

Praca: wianek wielkanocny Autor: justa_kitchen

Wianek Wielkanocny

Zestaw porcelany Villeroy&BochZestaw porcelany Villeroy&Boch / ROSSI

Zestaw porcelany do cappuccino New Wave Caffe marki Villeroy&Boch przygotowała dla uczestników konkursu Firma ROSSI.  New Wave Caffe, zaprojektowana i wykonana z niezwykłym polotem, to zestaw idealny dla prawdziwych smakoszy włoskiej kawy. Jej niekonwencjonalne wzornictwo oparte na płynnych liniach, które zawijają się niczym elastyczne tworzywo, szybko wzbudziły zainteresowanie wśród szerokiego grona odbiorców. Dzięki temu seria ta w rekordowo krótkim czasie wzbudziła sensację na świecie i stała się bestsellerem nowego tysiąclecia.

Miejsce drugie i nagrodę w postaci toaletki BOX od Silva Design zdobywa:

Praca: stroik z włóczki i sznurka  Autor: Polypody

Stroik wielkanocny ze sznurka

Toaletka BOX Silva Design

Toaletka Box / Silva Design

Toaletka Box od polskich projektantów Silva Design jest wprost idealna na wiosenne porządki w kosmetykach. Marzenie niemal każdej kobiety - mieć rano wszystko pod ręką: kremy, kosmetyki, biżuterię... I oto ona: sprytna, nowoczesna, pojemna Toaletka Box. Zamknięta - wygląda jak proste, surowe, drewniane pudełko. Ale wystarczy podnieść wieczko, przekręcić o 90 stopni i wstawić lustro w przygotowane przegródki... Oto praktyczna, estetyczna i nowoczesna toaletka Silva Design! Toaletka Box to:

Miejsce trzecie i nagrodę w postaci miętowej wagi Plint od Scandishop zdobywa:

Praca: wianek wielkanocny z pomponów  Autor: joannaozgo

Wianek Wielkanocny z pomponami

Waga retro Plint ScandiShop

Miętowa waga Plint / Scandishop

Piękna waga kuchenna w stylu retro marki Scandishop, wykonana z metalu i stali nierdzewnej, w szalenie modnym kolorze miętowo-szałwiowym. Mechanizm wagi nie wymaga użycia dodatkowej baterii. Stanowi urokliwą odzobę w kuchni i praktyczny element jej wyposażenia. Maksymalny ciężar, który może odmierzać to 3 kg (wystarcza w zupełności aby zważyć wszystkie składniki np. na ulubione ciasto).

Miejsce czwarte i nagrodę w postaci zestawu wegańskich mydełek naturalnych od Ministerstwa Dobrego Mydła zdobywa:

Praca: stroiki z postaciami z rzeżuchą  Autor: kotydoroboty

Stroik wielkanocny z rzeżuchą

Mydła wegańskie Ministerstwo Dobrego Mydła

Wegańskie mydełka naturalne / Ministerstwo Dobrego Mydła

Naturalne, ręcznie wytwarzane w niewielkich partiach, wegańskie mydła z Ministerstwa Dobrego Mydła to wspaniały i zdrowy pomysł na wiosenną pielęgnację całego ciała. Mydełka wzbogacone są naturalnymi minerałami, olejkami, np. błękitną glinką kambryjską czy rozmarynowym olejkiem eterycznym. Ręcznie robione, naturalne mydełka wegańskie oczyszczają, działają przeciwzapalnie i regenerująco, stymulują krążenie krwi i zwężają pory. Wybrane mydełka charakteryzują się też działaniem antybakteryjnym i antygrzybiczym, rozluźniają mięśnie i pobudzają ciało do działania. Ciekawą propozycją są także autorskie olejki z pestek śliwki -  zimnotłoczone, nierafinowane, o marcepanowym aromacie, bogate w kwas oleinowy, wit. E i antyoksydanty.

Jury Konkursu raz jeszcze SERDECZNIE GRATULUJE Zwycięzcom! Prosimy, aby nagrodzone osoby zgłosiły się drogą mailową na adres wgalecka@murator.com.pl w celu podania adresu i dokładnych danych do wysyłki nagrody.

Wszystkim uczestnikom DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ w naszej zabawie i zachęcamy do spróbowania swoich sił w kolejnych konkursach!