Konkurs Twój Projekt. Wymyśl nadruk na meble

Rozpoczął się konkurs „Twój Projekt”: nadruków na meble. Można przenieść zdjęcia, grafikę, rysunki na projekt mebli z nowych kolekcji VOX i zaprojektować swoje wnętrze tak, by podkreślało nasze zainteresowania, inspiracje.  Za oryginalne projekty nadruków na meble autorzy otrzymają nagrody pieniężne, a najlepsze projekty mają szansę na produkcję.

Konkurs Twój Projekt
Konkurs Twój Projekt

Ulubiony motyw graficzny, abstrakcyjny obraz, zdjęcie na meblach? Wszystko zależy od naszej wyobraźni w aranżacji wnętrza. Firma Meble Vox ogłasiła konkurs na oryginalny nadruk na meble pod hasłem „Twój Projekt”. Każdy może stworzyć swój indywidualny projekt i przy użyciu łatwej aplikacji dostępnej na stronie www.meble.vox.pl/twojprojekt nanieść go na meble z nowych kolekcji Vox. Pula nagród w konkursie wynosi 6 tys. zł, a najlepsze projekty mają szansę na realizację. Prace można przesyłać do 31 marca br. Partnerami konkursu są: Dobre Wnętrze, M jak mieszkanie, portal Urzadzamy.pl oraz DekorProjekt.pl.

Jak wziąć udział w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przygotować swój projekt nadruku lub zeskanować ulubiony rysunek, grafikę bądź zdjęcie. Następnie wejść na stronę www.meble.vox.pl/twojprojekt i za pomocą dostępnej aplikacji nanieść projekt na meble z kolekcji Ovo lub Magnolia i sprawdzić jak prezentuje się we wnętrzu. Wszystkie projekty zgłoszone do konkursu będą opublikowane w Galerii, gdzie można będzie na nie głosować.

Nagrody w konkursie

Jury konkursu przyzna nagrody za najlepsze projekty w trzech kategoriach:

  • Mój Projekt Ovo (pokój młodzieżowy)
  • Mój Projekt Ovo (sypialnia)
  • Mój Projekt Magnolia.

Będą to bony o wartości 1,5 tys. złotych do realizacji w sklepie internetowym www.meble.vox.pl. Trzy projekty, które uzyskają największą liczbę głosów internautów zostaną nagrodzone dodatkowo bonami o wartości 500 zł każdy.

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Zdjęcia: Materiały prasowe firmy

POLECANE ARTYKUŁY