Konfigurator Firmy Hager: zaprojektuj wymarzony osprzęt elektryczny w swoim wnętrzu

 Konfigurator łączników i gniazd Hager

Fot. Berker by Hager

Konfigurator Hager – rewolucyjne narzędzie, pozwalające w szybki i intuicyjny sposób dopasować odpowiednie elementy osprzętu do wymagań oraz gustu użytkowników. Konfigurować można wszystkie serie wzornicze Berker by Hager – te o tradycyjnym, jak i okrągłym kształcie. Ogromny przełom w branży elektroinstalacyjnej i znaczne ułatwienie dla każdego, kto chce zaprojektować idealne zestawienie osprzętu w swoim wnętrzu!

Łącznikigniazda, kiedyś ignorowane lub starannie ukrywane, teraz przejmują funkcję oryginalnej dekoracji. W odpowiedzi na te trendy, firma Hager wprowadziła innowacyjny konfigurator – rewolucyjne narzędzie, pozwalające w szybki i intuicyjny sposób dopasować odpowiednie elementy osprzętu do wymagań oraz gustu użytkowników. Konfigurować można wszystkie serie wzornicze Berker by Hager – te o tradycyjnym, jak i okrągłym kształcie. Dedykowany zarówno odbiorcom końcowym, jak i instalatorom oraz architektom konfigurator firmy Hager to ogromny przełom w branży elektroinstalacyjnej oraz znaczne ułatwienie dla każdego, kto pragnie szybko i sprawnie stworzyć kompletne zestawienie osprzętu.

Dla wygody klienta

Główną rolą programu jest pomoc w doborze gniazd i łączników, wyposażonych w odpowiednie funkcje oraz konfiguracja osprzętu bez znajomości numerów referencyjnych i bez korzystania z katalogu. Osprzęt można filtrować pod względem serii, koloru i materiału. Wystarczy określić krotność ramek i przeciągnąć do nich potrzebne gniazda i łączniki. Program sam dobierze potrzebne akcesoria, by stworzyć kompletny i odpowiednio przystosowany projekt. Konfigurator pozwala również na wprowadzanie zmian w zamówieniu na każdym etapie planowania. Można wymieniać poszczególne elementy lub zamieniać serie z wybranymi już produktami w całym projekcie lub poszczególnym pomieszczeniu. Podczas zamiany serii program automatycznie dopasuje poszczególne funkcjonalności gniazd i łączników lub zasugeruje zmianę, jeśli dany element nie występuje w wybranej serii. Po zapisaniu wybranych produktów, kupujący otrzyma wygenerowane przez system zestawienie w pliku PDF lub arkuszu kalkulacyjnym Excel, które może wysłać do hurtowni lub wydrukować.

Konfigurator Hager

Niezbędnik profesjonalisty

Konfigurator Hager jest bardzo pomocnym urządzeniem również dla osób, które profesjonalnie zajmują się projektowaniem instalacji elektrycznych oraz składają zamówienia na tego typu osprzęt. Specjalnie dla nich, urządzenie zostało wyposażone w funkcję tzw. „szybkiego zamówienia”, co zdecydowanie skraca czas pracy i daje możliwość kompletowania zamówienia bez użycia katalogu. Polega ona na wybraniu z listy odpowiedniego produktu oraz podaniu ilości, bez konieczności przeciągania wybranych elementów do ramek. Dodatkowo program automatycznie uzupełnia zamówienie, generując numery referencyjne wybranych produktów.

Konfigurator Hager

 


Przejdź do konfiguratora Hager ON-LINE

 

Dowiedz się więcej i przełącz na DESIGN >>>

 

Ocena: 5
Tekst: Berker by Hager Zdjęcia: Berker by Hager

POLECANE ARTYKUŁY