Kominki gazowe LEO - z myślą o ekologii i bezpieczeństwie

 Pierwszy z nowej serii kominków gazowych - LEO 100 firmy Kratki.pl

Pierwszy z nowej serii kominków gazowych - LEO 100 firmy Kratki.pl

Fot. Materiały prasowe Kratki.pl

Tradycyjne kominki mają niezaprzeczalny urok, ale wymagają stałej obsługi i konserwacji. Doskonałą alternatywą dla zapracowanych są kominki gazowe, które są równie efektowne i - co najistotniejsze - niezwykle proste w obsłudze. Dla wszystkich zabieganych, którzy marzą o odpoczynku przy tańczących płomieniach, firma Kratki.pl stworzyła serię kominków gazowych LEO.

Kratki.pl jako jedyny polski producent stworzył linię kominków gazowych, dzięki którym czasochłonne rozpalanie ognia czy sprzątanie paleniska odchodzą w zapomnienie.

Ciepło na wyciągnięcie ręki

Kominki gazowe z kolekcji LEO ograniczają do minimum liczbę obowiązków, które towarzyszą obsłudze tradycyjnych kominków opalanych drewnem. Dużym ułatwieniem jest sam proces ich rozpalania.

Sprawdź też: konkurs kratki.pl dla architektów, projektantów i studentów >>>

System uruchamia się za pomocą dotykowego pilota radiowego z wbudowanym termostatem. Wystarczy jedno kliknięcie, by uzyskać płomień i cieszyć się przyjemnym ciepłem. W zapomnienie odchodzą więc kwestie organizacyjne związane między innymi ze składowaniem opału czy dokładaniem do kominka. Kominki gazowe LEO bez konieczności czyszczenia będą gotowe do użycia w każdej chwili.

 Kominek gazowy LEO 200 firmy Kratki.pl

Kominek gazowy LEO 200 firmy Kratki.pl

Estetyka na najwyższym poziomie

Kominki gazowe z serii LEO  wyróżnia nowoczesny, elegancki design o horyzontalnej i realistycznej wizji ognia. Dołączone do zestawu kamienie ozdobne, po ułożeniu w palenisku stanowić będą efektowny detal, który zapewni naturalną atmosferę. Niewidoczna ramka fasady ułatwia podziwianie piękna ognia.

Do wyboru mamy aż cztery wersje przeszkleń i dwa modele: LEO 100 i LEO 200, co pozwoli dopasować kominek do aranżacji wnętrza. Kominek gazowy LEO może mieć przeszkloną jedną, dwie lub nawet trzy ścianki. Kominki dostępne są również w wersji z szybą typu TRUEVIEW, która zapewnia niczym niezakłócony widok na ogień bez niepożądanych refleksów.

 Nowoczesny kominek gazowy z serii LEO firmy Kratki.pl

Nowoczesny kominek gazowy z serii LEO firmy Kratki.pl

Kominki gazowe: ekologicznie i bezpiecznie

W przypadku kominków z kolekcji LEO styl idzie w zgodnej parze z ekologią - paliwo gazowe określane jest mianem ekologicznego opału, który emituje minimalne ilości zanieczyszczeń. Wszystkie produkty z tej linii posiadają certyfikat CE, który gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania, ochronę zdrowia i środowiska.

Kominki LEO można zasilać wykorzystując jedno z dwóch źródeł gazu - ziemny lub LPG. Dodatkową zaletą jest wbudowany system zasilający - dzięki niemu urządzenie nie wymaga zewnętrznego źródła zasilania i może pracować nawet przy braku prądu.

Na zdjęciu: LEO 200 - nowatorski, elegancki wkład gazowy o horyzontalnej i realistycznej wizji ognia. Hermetycznie zamknięta komora spalania, daje najwyższy stopień bezpieczeństwa. Instalacja nie wymaga tradycyjnego komina - system przewodów koncentrycznych umożliwia instalację w pomieszczeniach bez komina, wystarczy wyprowadzić przewód poza ścianę budynku lub dach.

W najbliższym czasie firma Kratki.pl planuje z kolei premierę kozy w wersji gazowej: KOZA AB GAZ

Więcej informacji oraz szczegółową ofertę sprawdź na stronie: kratki.pl

Ocena: 4,5
Zdjęcia: Materiały prasowe Kratki.pl

POLECANE ARTYKUŁY