Kominki elektryczne Dimplex z efektem płomienia Optiflame

Niewiele może się równać z atmosferą tworzoną przez płomienie ogniska. Dają one wspaniałe uczucie przytulności i komfortu, podkreślane przez blask rozchodzący się po całym pomieszczeniu. Jednakże tradycyjne kominki bywają kłopotliwe w użytkowaniu – trzeba usuwać popiół, magazynować opał, czyścić komin lub zadbać o przyłącze gazowe. Stąd też tak wiele osób docenia korzyści płynące z używania kominków elektrycznych. 

Kominek Dimplex Braga
Kominek Dimplex Palermo
Kominek Dimplex Porto
Kominki elektryczne Dimplex
Kominek Dimplex Porto

Kominki elektryczne Dimplex oferowane są z 3 efektami płomienia: Optiflame, Opti-myst oraz Opti-V. Każdy z nich to niemal doskonała iluzja płomienia, która sprawia, że praktycznie niemożliwe jest odróżnienie efektu od prawdziwego ognia. Wśród kominków z efektem Optiflame doskonałym wyborem są modele z obudową i wkładem kominkowym 20": Bethoven, Rome, Toronto, Milano, Cabrera, Troy, Verona, Palermo, Porto oraz Braga. Urządzenia te oprócz doskonałego wzornictwa oferowane są w bardzo korzystnej cenie.

Kominek Beethoven DimplexKomfort i bezpieczeństwo

Kominki elektryczne Dimplex są rozwiązaniem komfortowym i prostym w obsłudze. Nie wymagają odprowadzenia spalin, podłączenia do komina ani systemu wentylacji. Sprawdzą się nawet tam, gdzie nie można zainstalować kominka tradycyjnego np. w mieszkaniu. Nie brudzą sadzą czy popiołem i nie trzeba ich czyścić. Są również całkowicie bezpieczne dla zdrowia, gdyż nie wydzielają spalin ani nie parzą.

8 groszy za godzinę

 

Bardzo ważną cechą kominków elektrycznych Dimplex jest to, że są one niedrogie w eksploatacji. Sam efekt płomienia pobiera jedynie ok. 120-300 W, a koszt użytkowania urządzenia bez uruchomionej funkcji grzewczej jest symboliczny i wynosi zaledwie ok. 8 groszy za 1 godzinę pracy efektu świetlnego! Dzięki temu można cieszyć się blaskiem płomieni bez konieczności zaprzątania sobie głowy zużyciem energii elektrycznej i troską o obciążenie budżetu domowego.

Kominek Palermo DimplexProsta instalacja

Kominki elektryczne Dimplex są łatwe w instalacji – wystarczy zamontować i podłączyć urządzenie do gniazda elektrycznego, by natychmiast móc cieszyć się widokiem płonącego ognia. Duży wybór modeli sprawia, że nietrudno znaleźć urządzenia do montażu przy ścianie, a także wersje narożnikowe. Większość modeli wyposażona jest w pilot zdalnego sterowania, a urządzenia z funkcją grzewczą posiadają termostat do płynnej regulacji temperatury.

NIE PRZEGAP

Dla każdego coś odpowiedniego

Żaden inny producent nie oferuje na polskim rynku takiego wyboru kominków elektrycznych. W zależności od upodobań klienta Dimplex oferuje szeroką gamę kominków, która odpowiada każdemu wnętrzu i stylowi – od nowoczesnego po klasyczny. Wśród popularnych modeli: Bethoven, Rome, Toronto, Milano, Cabrera, Troy, Verona, Palermo, Porto coraz Braga zachwycą swym eleganckim, klasycznym wzornictwem, które nadaje unikalnego charakteru każdemu wnętrzu wnosząc do niego niepowtarzalny styl i przytulne ciepło. Wśród nich można wybierać w kolorach od ciemnego orzecha, przez kolor dębu, esspreso, antyczny beż, aż do koloru piaskowca.

Zobacz efekt płomienia Dimplex Optiflame:

 

Kominki elektryczne Dimplex spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nowatorska technologia zachwyci zwolenników funkcjonalności, intrygujący design z kolei – estetów pragnących urządzić mieszkanie w niebanalny sposób.

Więcej na www.optiflame.pl

Ocena: 5
Zdjęcia: materiały prasowe firmy Dimplex

POLECANE ARTYKUŁY