Dobrze, jeśli prezent na Walentynki jest będzie banalny. Dlatego i obdarowujący i obdarowywany powinni się wykazać poczuciem humoru. Najważniejsze jest przecież to, żeby miło spędzić ten wyjątkowy dzień lub wieczór. Prezent walentynkowy może być rzeczowy, ale możemy się pokusić o przygotowanie na przykład uroczystej i wyjątkowej kolacji walentynkowej. Miłym wstępem do Walentynek może być także pomysłowa dekoracja domu na walentynkowy wieczór.

Dlatego prezenty walentynkowe dla niej i dla niego nie muszą być bardzo serio. Ważne by sprawiły przyjemność i wywołały uśmiech. By ukochana osoba wiedziała, że przygotowując czy kupując prezent chcieliśmy sprawić przyjemność i myśleliśmy o niej.

Prezenty na Walentynki dla niej i dla niego mogą być bardzo różne. Zależy czy chcemy kupić coś gotowego czy przygotować prezent samodzielnie. Zawsze świetnym prezentem z okazji tego święta jest trójwymiarowa karta na walentynki. Jeśli zdecydujemy się na coś gotowego możemy kupić ukochanej osobie ramkę na zdjęcie w kształcie serca, którą podarujemy z naszym wspólnym zdjęciem, zrobionym wcześniej. Możemy też zrobić wspólne zdjęcie polaroidem podczas kolacji  i włożyć do ramki – będzie to na pewna miła pamiątka tego dnia. Podarowany zestaw śniadaniowy z czerwonymi serduszkami jest raczej banalnym prezentem, ale na pewno wywoła uśmiech codziennie rano, a o to nam przecież chodzi. Prezent przygotowany samodzielnie nie musi być bardzo skomplikowany. Mogą  to być upieczone własnoręcznie ciasteczka lub czekoladowe muffiny w kształcie serca. W sklepach jest obecnie dużo rożnych form ułatwiających to zadanie. Wystarczy przygotować ciasto, a o kształt i zdolności plastyczne nie musimy się martwić. Możemy też przygotować kostki lodu w kształcie serc.

Więcej: walentynkowy prezent dla niego - lampa z krawatów!