Oceń, zagłosuj i wygrywaj! Przedstawiamy wszystkich uczestników trzeciej edycji konkursu „Design dla konesera” PIĘKNO, INNOWACJA, PRESTIŻ. Miesięcznik Dobre Wnętrze nominował najciekawsze premiery na rynku wnętrzarskim i budowlanym. Materiały oraz przedmioty, które sprawiają, że żyje nam się łatwiej i piękniej. Czas na wielki finał! Zagłosuj, by wyłonić zwycięzców w każdej kategorii i wygraj fantastyczne nagrody!

ZAGŁOSUJ i WYGRAJ: wybierz swój produkt!

 

"Design dla konesera": konkurs i kategorie:

Trzecia już edycja konkursu "Design dla konesera" nominuje najciekawsze premiery roku 2014 na rynku wnętrzarskim i budowlanym w aż 10 kategoriach:

  • Sprzęt elektroniczny i multimedialny
  • Lampy, systemy oświetleniowe, włączniki
  • Meble do kuchni, jadalni, salonu i sypialni
  • Materiały wykończeniowe
  • Armatura łazienkowa i kuchenna, ceramika sanitarna
  • Kuchnia: armatura kuchenna, zlewy, duże AGD
  • Małe AGD
  • Dekoracje, porcelana, ceramika, zastawa stołowa, szkło, tkaniny
  • Meble oraz materiały wykończeniowe do ogrodu i na taras


Ogrzewanie domu: grzejniki, kozy, kominki

To, który produkt zwycięży, zależy od głosów czytelników. Miej swój udział w wygranej najpiękniejszej, najbardziej innowacyjnej i prestiżowej premiery na rynku wnętrzarskim i budowniczym 2014 roku i zgarnij dla siebie jedną z wspaniałych nagród, ktore możesz obejrzeć w naszej GALERII! Podziel się swoją refleksją na temat roli zmysłów w procesie projektowania przedmiotów do wnętrz - wygrywają najciekawsze odpowiedzi. Warto więc być kreatywnym!

"Design dla konesera": zasady glosowania!

Zdecyduj, który z przedmiotów podoba Ci się najbardziej w danej kategorii i wyślij SMS na numer 7242 (koszt 2 zł – 2,46 zł z VAT). W SMS-ie wpisz kod zamieszczony obok produktu oraz odpowiedź na pytanie: „Jaką rolę, Twoim zdaniem, pełnią zmysły w projektowaniu przedmiotów wyposażenia wnętrz?” (przykładowy SMS: DDK.A01.Projektowanie zmysłami to...). Na każdy nominowany przedmiot możesz oddać jeden głos. Głosować natomiast możesz na dowolnie wybrane nominacje, a więc na wszystkie nominowane premiery produktów do wnętrz, które zrobiły na Tobie wrażenie. Nagrodzone zostaną najciekawsze odpowiedzi! Głosować można również za pośrednictwem strony internetowej miesięcznika Dobre Wnętrze.

ZAGŁOSUJ i WYGRAJ: wybierz swój produkt!

"Design dla konesera": do kiedy trwa głosowanie?

Konkurs trwa od 16 października do 13 listopada br., listę zwycięzców opublikujemy w styczniowym wydaniu „Dobrego Wnętrza”. Więcej informacji o prezentowanych produktach znajdziecie na stronie Dobrego Wnętrza.