Elegancki sposób na prowadzenie instalacji: jak ukryć kable od telewizora

Wszędobylskie kable, czyli wnętrzarska zmora estetów została zażegnana! Rozwiązaniem jest tehalit.design czyli eleganckie kanały, kolumny i półki pod TV, które ukrywają nieestetyczną plątaninę kabli. Od dziś nowoczesny sprzęt i estetyczne wnętrze mogą koegzystować razem bez kompromisów po żadnej ze stron

Jak ukryć kable w aranżacji wnętrz Hager
Jak ukryć kable w aranżacji wnętrz Hager
Jak ukryć kable w aranżacji wnętrz Hager
Jak ukryć kable w aranżacji wnętrz Hager
Jak ukryć kable w aranżacji wnętrz Hager

W każdym domu znajdują się nowoczesne urządzenia multimedialne, które wymagają podłączenia do zasilania. Jednak idealne wnętrza niejednokrotnie tracą na estetyce, gdy w każdym kącie znajdują się wiązki kabli potrzebnych do uruchomienia telewizora, kina domowego czy komputera. Rozwiązaniem jest tehalit.design czyli eleganckie kanały, kolumny i półki pod TV, które ukrywają tę plątaninę kabli. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości aluminium anodyzowanego i lakierowanego.

Kanały do kina domowego

Kanały zostały zaprojektowane do montażu na ścianie pionowej. Służą przede wszystkim do maskowania wiązek kablowych pod TV. Dostępne są kanały o długościach 225 mm, 625 mm, 1020 mm oraz 2500 mm. Standardowe kolory to biały błyszczący oraz czarny błyszczący. Istnieje możliwość podświetlenia kanałów oraz zrealizowania indywidualnych projektów. Szczególnie białe wykończenie z przezroczystej plexi pozwala na zastosowane dowolnego tła lub projektów, w których można wykorzystać fotografie czy tapety wtapiające się w tło lub kontrastujące z nim. Do poprowadzenia instalacji można także wykorzystać kanały narożnikowe, które doskonale maskują przewody np. głośników z kina domowego.

SmartTrack

Półka montowana pod ekran TV. Wyposażona w ruchomą szufladę, w której schować możemy urządzenia takie, jak modem, router czy wzmacniacz. Połączenie wysokiej jakości tworzywa z aluminium oraz dostępność w kolorze białym i czarnym sprawia, że półka doskonale komponuje się z kanałami tehalit oraz nowoczesnymi aranżacjami wnętrz.

Kolumny zasilające

Nowoczesne aranżacje wnętrz cechują się minimalizmem, oszczędnym designem i niezwykłą dbałością o detale, a jednocześnie muszą spełniać wiele wymagających kryteriów dotyczących bezpieczeństwa czy łatwości użytkowania. Obecnie budynki wymagają specjalistycznych rozwiązań, które cechują się nie tylko najwyższą jakością i praktycznością, ale także są dopracowane i estetyczne. Kolumny stojące oraz mini kolumny tehalit.design doskonale spełniają te wymagania. Wykonane są z anodyzowanego aluminium w kolorze czarnym. Kolumny są wstępnie okablowane, co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i szybkość montażu. Wyposażone są w gniazda zasilające i teleinformatyczne, co sprawia, że poza funkcjonalnością, doskonale podnoszą estetykę wnętrza.

 

Dowiedz się więcej i przełącz na DESIGN >>>

 

Ocena: 0
Tekst: Berker by Hager Zdjęcia: Berker by Hager

POLECANE ARTYKUŁY