W GALERII ZDJĘĆ umieściliśmy gustowne pomysły na prezent, który na pewno zadowoli każdego tatę. Niech wybrany prezent będzie stylowy, pomysłowy i ciekawy.

DZIEŃ OJCA: symbliczny podarunek 

Przypominamy 23 czerwca Dzień Ojca! Święto, które jest wyrazem szacunku dla ojców, obchodzone jest corocznie w wielu krajach. Święto to obchodzone w Polsce od 1965, nie jest tak znane jak Dzień Matki. A przecież ojcowie, tak jak mamy, pragną szacunku i pamięci.

Często znacznie trudniej zdecydować się na prezent dla taty, a wybór prezentu na Dzień Ojca sprawia nam większą trudność.

Pamiętajmy, że prezent dla taty nie musi być typowy dla mężczyzny, nie zawsze musi być to męskie narzędzie, krawat, bądź wciąż brakujące skarpety. Wykaż się większą kreatywnością w wyborze prezentu na Dzień Ojca.

Dzień Ojca: jaki prezent?

Szejker, bądź dobry i metalowy korkociąg to pomysłowy prezent dla taty. Na pewno odnajdzie się w męskich pomysłach, a jest to zarazem połączenie funkcjonalności z jakością.

Dla zapracowanego taty wybraliśmy wiertarkę, zawsze przydatną. Choć gustowny budzik z czarnym tłem może być ładnym dodatkiem na szafce nocnej i być równie praktycznym prezentem. Będzie zawsze budził do pracy o czasie.

Być może Twój tata ma słabo oświetlone biurko lub pracownię, wtedy kupienie gustownej lampy będzie wyrazem troski i Twojej pomysłowości.

Prawie każdy mężczyzna jest miłośnikiem motoryzacji, zatem pomysł na gustowny zegar ścienny z samochodem w tle może być zabawny i miły.

Prezenty dla taty powinny być utrzymane w ciemniejszej kolorystyce: granat, szary, czerń. To ulubione kolory mężczyzn w dodatkach, dekoracjach, materiałach.

Zobacz Galerię prezentów na Dzień OJCA!