Boomini WHITE i Boomini WOOD to dwa modele ekskluzywnych domów dla lalek, zaprojektowanych w skali 1:6 przez doświadczonego architekta i projektantkę wnętrz. Produkt, który jest oryginalną i luksusową zabawką, może być także wyjątkową dekoracją wnętrza. Designerski mebel wzbogaci każdą aranżację wnętrz, nie tylko pokoju dla dziecka. Przekonaj się, tóry z nich pasowałby do Twojego wnętrza!

Designerski domek dla lalek: Boomini WOOD

Boomini WOOD to mebel zaprojektowany z myślą o miłośnikach stylistyki skandynawskiej. Domek wykonany z jasnej sklejki, utrzymany w pastelowych kolorach idealnie zaprezentuje się w nowoczesnych wnętrzach, ale będzie także wyjątkową ozdobą minimalistycznych przestrzeni, którym nada nowy, nieco designerski wyraz. Gładkie powierzchnie z corianu i lakierowanego MDF-u przemieszano tutaj z chropowatymi. Wyjątkowy nastrój we wnętrzu budują filc na kanapie i welurowe poduszki. Projektantka zadbała tutaj o każdy najmniejszy detal wyposażenia wnętrza. Bateria oraz wanna utrzymane są w stylu minimalistycznym, a drewniane wieszaki mają metalowe uchwyty i klasyczne wygięcia. Domek dla lalek WOOD składa się z kilku elementów, które można łączyć ze sobą w dowolnej konfiguracji. Dzięki temu uzyskujemy możliwość dowolnego kształtowania przestrzeni. Designerski mebel idealnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym, uprzyjemniając chwile zabawy każdemu dziecku. Dostępny z wszystkich czterech stron umożliwia zabawę w towarzystwie.

Ekskluzywne wnętrze w wersji mini: Boomini WHITE

Drugi z dostępnych modeli, domek dla lalek Boomini WHITE stworzony został raczej z myślą o postawieniu pod ścianą.  Domek ma 130 cm wysokości i został zaprojektowany tak, by przesunięcie dwóch bocznych ścian sprawiało wrażenie zamykania i otwierania okna. Pozornie stonowana aranżacja wnętrza domku, utrzymana w kolorystyce czarno-białej, została przełamana dodatkami w żywych barwach. Dzięki zastosowaniu różnych faktur i wzorów, wnętrze domku nabiera wyjątkowego charakteru i stylu. Specjalnie na potrzeby domków, Boomini stworzyło własne wydawnictwo, wydające książki, magazyny oraz prasę codzienną w wersji mini. Projekt domku jest na tyle uniwersalny, że w przypadku znudzenia się lalkami, mebel może pełnić funkcję niewielkiego regału na książki.