Dodatki nie tylko ozdabiają wnętrza, ale to dzięki nim w kilka chwil możemy odmienić swoje mieszkanie bez konieczności urządzania kosztownego remontu. Wystarczy, że w salonie pojawią się nowe poduszki, koc, wazon, kilka ramek na zdjęcia i mamy nowy wystrój, który nie zrujnował naszej kieszeni.

Poduszki dekoracyjne: modne kolory na jesień ?

Modnych i nie drogich tekstyliów do wnętrz szukać możemy w popularnych sieciówkach wnętrzarskich. W tym sezonie oprócz stonowanych beży i szarości, które doskonale sprawdzają się w minimalistycznych wnętrzach, dominuje mocny kolor! Pomarańcz, ognista czerwień, kobalt, granat, zieleń, fiolet i szafir – te barwy zdecydowanie dominują w nadchodzących jesiennych kolekcjach! Nie oznacza to jednak konieczności stosowania wszystkich mocnych barw n araz w jednym pomieszczeniu (choć połączenie mondrianowskich trzech kolorów: czerwieni, żółci i niebieskiego, wprowadzą do neutralnego, białego wnętrza symptomy pop-artu). Wystarczy, że do naszego wnętrza wprowadzimy jeden mocny kolor, który pojawi się w dodatkach, a uda się nam stworzyć modne i przytulne wnętrze.

Poduszki dekoracyjne: wielkie poszukiwania!

Jeśli jesteście fanami dodatków, a na Waszej kanapie zawsze znajduje się pled i stos poduszek, koniecznie zobaczcie GALERIĘ z modnymi, kolorowymi poduszkami na zbliżający się sezon jesienny! Ich ceny zaczynają się już od 9,90 zł i dostępne są w popularnych sieciówkach.