Dobry wzór lampy

 Dobry wzór lampy

Fot. Materiały prasowe firmy

Lampa Luna Light zaprojektowana przez Małgorzatę Bronikowską dla marki Meble Vox znalazła się w gronie finalistów konkursu „Dobry Wzór” 2007 i należy tym samym do najlepiej zaprojektowanych produktów na polskim rynku.

 Dobry wzór lampy

Fot. Materiały prasowe firmy

Lampa Luna Light marki Meble Vox znalazła się w gronie ścisłych finalistów XV jubileuszowej edycji konkursu „Dobry Wzór” w kategorii Strefa Domu, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Punktowano cechy wizualne, użytkowe, ekonomiczne oraz wartości dodatkowe produktów. Jury konkursu doceniło: ”Eleganckie połączenie klasyki i minimalistycznego wzornictwa. Spójna całość konstrukcji lampy wywiedziona z geometrii trójkąta. Harmonijne zestawienie materiałów.”
Lampa Luna Light jest w nowoczesnym stylu. Stelaż na drewnianym trójnogu w czarnym kolorze z eleganckimi, srebrnymi wykończeniami nóżek. W zależności od wyboru abażuru lampa może nadawać wnętrzu określony styl. Czarny abażur z tkaniny z delikatnym połyskiem w połączeniu z czarnym stelażem to model wyrafinowany i elegancki. Z kolei abażur w kolorze złamanej bieli z tworzywa mającego fakturę drewna tworzy z czarnymi nóżkami lampy zestaw kontrastowy, ale jednocześnie bardziej klasyczny.
Projektantka tak wyjaśnia ideę projektu: "W projekcie lampy Luna Light chciałam odzwierciedlić harmonię i spokój jakie ma nieść światło w przestrzeni wypoczynku. Zaproponowałam prostą formę, której smaku nadaje charakterystycznie wyoblony abażur".

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Materiały prasowe firmy

POLECANE ARTYKUŁY