Pierwszy etap konkursu Pokojowa Metamorfoza z VOXBOX, którego Urzadzamy.pl jest patronem, już za nami. Ilość zgłoszeń do castingu na bohaterów konkursu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Dwie osoby wyłonione zostały przez jury konkursu. Poszukiwane były osoby potrafiące w interesujący sposób przedstawić historię swojego życia, opowiedzieć o swoich zainteresowaniach i sposobie w jaki łączą życie codzienne z zajęciami domowymi. Jury interesowały także pokoje z trudnymi warunkami do codziennego życia, gdzie brakuje strefy relaksu, odpoczynku, kącika do pracy lub dla zainteresowań.

Zwycięzcy castingu: dziewczyna o złotym sercu i fanka domowych zwierzaków!

Pierwszą bohaterką jest Klaudia Jaguś, dziewczyna o złotym sercu, która niesie pomoc doradzając innym jak zdrowo żyć. Jej pokój spełnia dwie funkcje. Chce w nim przyjmować klientów i masować ich na specjalnym łóżku. Tym samym potrzebuje wolną przestrzeń na środku pokoju. W wolnych chwilach pragnie zgłębiać swoją wiedzę na temat medycyny naturalnej i oglądać piękne aranżacje wnętrz w Internecie.

Drugą bohaterką jest Jolanta Sobotka. Matka siedmioletniej dziewczynki i wielka fanka domowych zwierzaków. Swój pokój dzienny ma połączony z aneksem kuchennym. Pomimo tego, że nie przepada za gotowaniem to i tak uwielbia przyjmować w swoich skromnych progach gości, spędzać z nimi czas i rozmawiać całymi godzinami. Centrum życia ma stanowić stół. Na tyle duży, aby córka mogła przy nim bawić się, rysować, a Jolanta pracować.

Też możesz wygrać: Twórz projekty i zgarniaj co tydzień nowe nagrody

Od 20 grudnia do 16 stycznia można zgłaszać projekty aranżacji dla Jolanty i Klaudii. W tej części udział może wziąć każdy. Wystarczy stworzyć swój pomysł w prostym i intuicyjnym w obsłudze programie VOXBOX . Projekty należy wykonać startując ze strony: http://meble.vox.pl/pokojowametamorfoza. Każdy uczestnik ma prawo zgłosić kilka projektów. Na koniec każdego tygodnia, jury wybierze 3 najlepsze projekty. Także internauci mogą głosować na swoich faworytów, a na koniec każdego tygodnia najpopularniejsze projekty będą nagradzane. Co tydzień do wygrania iPody Shuffle oraz bony o wartości 200 zł na zakupy w Meble VOX.    

Dwa zwycięskie projekty poznamy 20 stycznia 2014 r. Tego dnia Jolanta i Klaudia wybiorą każda swój ulubiony projekt. Wyboru dokonają spośród projektów nagrodzonych w cotygodniowych głosowaniach internautów i jury.

Między 20 a 26 stycznia 2014 r. jury i internauci zdecydują w głosowaniu czyj projekt jest lepszy – Jolanty czy Klaudii. Nagrodą główną są meble wykorzystane w projekcie o wartości 10 tys. zł. Dodatkowo autor zwycięskiego projektu otrzyma także 10 tys. zł. Tak naprawdę w konkursie nie ma przegranych, bo za drugie miejsce i dla autora tego projektu przeznaczone zostaną nagrody o wartości 5 tys. zł.

Więcej informacji na: http://meble.vox.pl/pokojowametamorfoza