Produkty do konkursu Diament Meblarstwa 2013 można zgłaszać do 15 października br. Konkurs adresowany jest do producentów mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych mających siedzibę lub przedstawicielstwo na terenie Polski.

Wyniki konkursu są rezultatem głosowania kapituły - licznej, profesjonalnej i zupełnie niezależnej. Nagrody w konkursie „Diament Meblarstwa” są potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności produktów, wskazaniem doskonałego wizerunku producenta i znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów. Wygrana w branżowej rywalizacji stanowi ogromny marketingowy potencjał, który firmy wykorzystują wzmacniając wizerunek swojej marki, rozpoznawalność produktów, a co za tym idzie sprzedaż.

Wszelkie informacje dotyczące tegorocznej edycji konkursu, jak również pełny skład jury oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej: www.diamentmeblarstwa.pl

Siódma edycja "Diamentu Meblarstwa" została objęta patronatem medialnym i honorowym przez wiele czasopism, portali internetowych, w tym www.urzadzamy.pl oraz instytucji związanych z branżą meblową i nie tylko. Łączy się to z szeroką promocją konkursu w postaci zapowiedzi oraz relacji w mediach.