Najpiękniejsze dekoracje bożonarodzeniowe – galerie pomysłów i inspiracji, które możesz wykorzystać w swoim domu. Dom na święta możemy przyozdobić wewnątrz, ale też na zewnątrz. W bożonarodzeniowych dekoracjach zewnętrznych domu doskonale sprawdzą się lampki choinkowe, te przystosowane do stosowania na dworze. Amerykańska tradycja stosowania tego rodzaju dekoracji świątecznych, zakłada, że możemy świecącymi lampkami przyozdobić cały dom – po prostu zapiąć sznury lamp tworząc w ten sposób obrys całego domu. Prostszym sposobem na dekoracje bożonarodzeniowe – galeria migających świateł na zewnątrz domu – będzie przystrojenie choinki lampkami. Jeśli będzie ona duża i strojna, możemy nawet zrezygnować ze świątecznego drzewka w domu.

Galerie: dekoracje bożonarodzeniowe na kolorowe święta

Jeśli chodzi o galerie dekoracji bożonarodzeniowych, które możemy stosować we wnętrzach, możliwości są wręcz nieograniczone. Przystrajanie domu na Boże Narodzenie warto zacząć już od drzwi, na których możemy powiesić kolorowe wianki z bombkami. Wykonany ze świerku świąteczny stroik to pomysł na dekoracje bożonarodzeniowe (galerie), które możemy położyć w przedpokoju, łazience a przede wszystkim na wigilijnym stole. W naszej galerii dekoracji bożonarodzeniowych przedstawiamy również pomysły na ciekawą aranżację okna na święta. Taka dekoracja okna na święta – ze świerkiem, lampkami, błyszczącymi łańcuchami – sprawi, że we wnętrzu zapanuje wyjątkowo podniosły nastrój.

Dekoracje bożonarodzeniowe - galerie pomysłów na choinki

Najważniejszą dekoracje bożonarodzeniowe – galerie pomysłów znajdziecie powyżej – to oczywiście choinki, bez których święta byłyby niepełne. Choinkę, którą najczęściej stawiamy w salonie lub pokoju dziennym, ubieramy już tydzień przed świętami. Możemy się zdecydować na monochromatyczną dekorację choinki tylko w jednym kolorze – na przykład złotym lub modnym w tym roku niebieskim – albo postawić na bardziej tradycyjną aranżację świątecznego drzewka, z wykorzystaniem różnokolorowych ozdób. Ważne, aby choinka była strojna i nadawała wnętrzu wyjątkowego klimatu Bożego Narodzenia.

Zobacz GALERIE dekoracje bożonarodzeniowe  – najpiękniejsze pomysły i inspiracje na święta!