Wyszukaj w sklepach lub zrób samodzielnie piękne i oryginalne ozdoby świąteczne. Niech święta w tym roku będą baśniowe i magiczne. Ten wyjątkowy czas domaga się ładnej oprawy. Ozdoby świąteczne mogą się już pojawić w mieszkaniu na początku grudnia. A więc zacznijmy powoli dekorować dom na święta. Wybraliśmy dla was kilka propozycji w galerii zdjęć. Niektóre to gotowe pomysły na ozdoby bożonarodzeniowe, inne to dekoracje łatwe do samodzielnego wykonania. Cieszmy się tym magicznym czasem.

Ozdoby świąteczne w mieszkaniu

Wybierz ozdoby świąteczne, które podkreślą bożonarodzeniową atmosferę już od progu. Ozdoby świąteczne warto dopasować do stylu mieszkania. Jeśli lubimy nowoczesne wnętrza, możemy wybrać białe i srebrne dekoracje świąteczne. Sprawdzą się też ozdoby złote i szare. Modne są też nowoczesne dekoracje wykonane ze szkła oraz metalu.

Zobacz też: ozdoby świąteczne ręcznie robione - wideo instrukcja >>>

Jeśli lubimy naturalne i sielskie klimaty, do zrobienia ozdób świątecznych wykorzystajmy szyszki, igliwie, wianki z wikliny. Modne są dekoracje świąteczne w stylu eko - mech, gałęzie, sklejka. Pasujące tu kolory to czerwień, zieleń, biel. We wnętrzach glamour sprawdzą się ozdoby świąteczne w kolorze białym, błękitnym, złotym. Zachwycające ozdoby świąteczne sprawią, że twoje mieszkanie zamieni się w pełne uroku miejsce. Naprawdę warto!

Wideo: ozdoby świąteczne z papieru - gwiazdka

Ozdoby świąteczne z papieru podbijają wnętrza. Takie papierowe dekoracje świąteczne są efektowne, lekkie i łatwe do samodzielnego wykonania. Papierową gwiazdą można pięknie udekorować okna, czy ścianę. Obejrzy materiał wideo, w którym podpowiadamy jak zrobić dekoracje świąteczne z papieru. Do wykonania ozdób wykorzystaliśmy proste serwetki papierowe, które można kupić w supermarkecie. Boże Narodzenie to czas szczególny, aby jeszcze zwiększyć jego magię warto ozdobić dom - nie tylko choinką. Oto propozycja na świąteczną ozdobę domu - Biała Gwiazdka. Jest piękna i bardzo prosta do wykonania. Zobaczcie film z instruktażem jak zrobić ją samemu.