Świąteczny nastrój w domu: dekoracje świąteczne inne niż wszystkie!

Oryginalne dekoracje świąteczne to pretekst, by w świąteczną krzątaninę zaangażować wszystkich domowników! Na ten wyjątkowy czas marka Eurofirany przygotowała kolekcję ozdób i dodatków, dzięki którym z łatwością stworzymy w naszym domu magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Poznajcie niezwykłe ozdoby, kolory i dekoracje na tegoroczne Święta!

Świąteczna aranżacja wnętrza na Boże Narodzenie
Świąteczna aranżacja wnętrza na Boże Narodzenie
Świąteczna aranżacja wnętrza na Boże Narodzenie
Świąteczna aranżacja wnętrza na Boże Narodzenie
Świąteczna aranżacja wnętrza na Boże Narodzenie

Przygotowania do Świąt to prawdopodobnie dla wielu z nas najpiękniejszy czas w roku. Już na kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem dekorujemy wnętrza, wybieramy ozdoby i prezenty. Na ten wyjątkowy okres marka Eurofirany przygotowała kolekcję dodatków, dzięki którym stworzymy w domu magiczną atmosferę. Eurofirany uchylają rąbka świątecznej tajemnicy. Już dziś zobacz zapowiedź nowej kolekcji.

Celebruj przygotowania do Świąt

Stroik na komodzie, ozdobny łańcuch zawieszony w oknie czy figurka anioła przy łóżku – drobne akcenty w naszym domu mogą sprawić, że za każdym razem, gdy na nie spojrzymy, uśmiechniemy się na myśl o nadchodzących Świętach. Z tego powodu warto celebrować już sam okres przygotowań do Bożego Narodzenia. Styliści marki Eurofirany proponują na ten wyjątkowy czas specjalne dodatki, m.in.: ozdobne tkaniny, dekoracje okien, stroiki, lampiony oraz figurki. Dzięki nim wprowadzimy w nasze wnętrza świąteczny nastrój.

Choinka jak ze snu

W ofercie marki, która już od 25 lat specjalizuje się w dekoracjach wnętrz, nie mogło zabraknąć także choinkowych ozdób. Planując wystrój świątecznego drzewka, możemy wybierać z bogatej oferty bombek w klasycznym, nowoczesnym lub romantycznym stylu. Oprócz tradycyjnych zawieszek, znajdziemy także wiele oryginalnych ozdób, np. kwiaty, anioły, a nawet papugi, wiewiórki czy sowy. Dla tych, którym marzy się choinka przystrojona przez profesjonalnego stylistę, marka Eurofirany tradycyjnie przygotowała drzewka z dopasowanym zestawem dekoracji. Wystarczy wybrać komplet, który nas zachwyci.

Obejrzyj galerię ORYGINALNYCH ozdób choinkowych:

Świąteczne kolory i wzory

Tworząc świąteczne aranżacje wnętrz, warto zdecydować się na jeden przewodni kolor dekoracji. Dzięki temu całość będzie spójna, a poszczególne elementy będą do siebie pasowały. Tradycyjnym połączeniem jest czerwień i zieleń, a charakterystycznym deseniem – świąteczna kratka. Jeśli zależy nam na nowoczesnym wystroju, postawmy na białe i srebrne dodatki, z odrobiną brokatu i połyskujących akcentów. Niezwykle elegancko prezentują się dekoracje w kolorze złota i brązu, które warto przełamać zielonymi dodatkami. Styliści marki Eurofirany proponują także inne barwy ozdób, jak np. pudrowy róż, elegancka czerń, granat czy turkusowa zieleń. Już teraz możemy wybrać styl naszych świątecznych ozdób i rozpocząć przygotowania do pięknego świątecznego okresu, który nadejdzie już wkrótce.

Więcej informacji na www.eurofirany.com.pl

Ocena: 5

POLECANE ARTYKUŁY