Pomysły na prezenty pod choinkę do 100 zł zostały wybrane przez nasz miesięcznik M jak Mieszkanie w ramach akcji polecających ciekawe internetowe sklepy wnętrzarskie. W galerii znajdziecie 25 propozycji prezentów pod choinkę wraz z cenami i adresami sklepów!

Prezenty pod choinkę do 100 zł

Prezenty pod choinkę do 100 zł mogą być bardzo różnorodne. Jeśli nie znamy dobrze gustu osoby, którą chcemy obdarować, proponujemy wybierać prezenty bardziej neutralne – na przykład designerskie sztućce do spaghetti lub przydatne pudełko na chusteczki w kształcie domku.

Jeśli wiemy, w jakim stylu urządzone jest mieszkanie osoby, której chcemy sprawić prezent pod choinkę, zdecydujmy się na przykład na dekoracyjne poduszki na sofę lub wazon. Starajmy się dopasować prezent do kolorystyki i stylu wnętrza, zmniejszymy wówczas ryzyko, że prezent będzie nietrafiony i wyląduje na dnie szafy, zamiast na honorowym miejscu w salonie.

Prezenty pod choinkę warto zamówić już na początku grudnia, aby uniknąć przykrych niespodzianek, gdy towar okaże się niedostępny lub przesyłka nie dojdzie na czas.

Zobacz w galerii propozycje prezentów pod choinkę! Upominki do 100 zł opracowała i wybrała Olga Kass.