Dekoracja stołu na sylwestra i karnawał. Różowe złoto w stylu glamour

Karnawał jest czasem spotkań z przyjaciółmi i znajomymi. Podpowiadamy jak zaaranżować stół w stylu glamour na domowe przyjęcie by było wyjątkowe i niezapomniane. Działaj z rozmachem, przecież to karnawał! Dekoracje mają lśnić!

Dekoracja stołu w stylu glamour
Dekoracja stołu w stylu glamour
Dekoracja stołu w stylu glamour
Dekoracja stołu w stylu glamour
Dekoracja stołu w stylu glamour

Styl glamour to błysk. Często motywem przewodnim są tu złoto i srebro. W tym roku w stylu glamour stawiamy na nowość - różowe złoto. Jest eleganckie i wnosi coś nowego do dekoracji stołu. Bardzo ładnie wygląda na białym lub szarym tle. Różowe złoto świetnie też komponuje się z zielenią igliwia. Dekoracja stołu w stylu glamour z różowym złotem jest więc świetnym pomysłem i na pewno zostanie zauważone przez gości. Oprócz świeczników, lampionów i wazonów na karnawałowym stole w stylu glamour mogą dodatkowo pojawić się szyszki – delikatnie oprószone sztucznym śniegiem, lśniące gwiazdki i oczywiście brokatowe maski karnawałowe.

Jak udekorować stół karnawałowy w stylu glamour?

Dekorowanie stołu na przyjecie karnawałowe w stylu glamour zacznij od rozłożenia idealnie wyprasowanego, jasnego  obrusu. Najlepszy będzie gładki - ma być  tłem dla pozostałych dekoracji. Następnie ułóż, nieco ciemniejsze podkładki pod talerze – będziesz wiedziała ile miejsca zostanie na stole dekoracje. Teraz ułóż na środku główne dekoracje, czyli gałęzie z igliwiem przyprószone śniegiem w wazonach lub lampionach z różowego złota – pamiętaj o właściwej wysokości dekoracji. Ułóż talerze i sztućce. Dekorację stołu uzupełnij świecami w błyszczących świecznikach – nastrojowe światło świec to must have uroczystej dekoracji stołu, szyszkami, gwiazdkami i brokatowymi maskami karnawałowymi. Lśniąca patera w kolorze różowego złota będzie wisienką na torcie dekoracji stołu w stylu glamour.

Czytaj też: złota dekoracja stołu na sylwestra

Ocena: 5
Zdjęcia: Archiwum Urzadzamy.pl

POLECANE ARTYKUŁY