Biała choinka. Wybieramy stylowe białe bombki i dekoracje świąteczne. INSPIRACJE

Biała choinka zawsze jest elegancka i subtelna. Bez względu na to czy ozdobimy ją zaledwie kilkoma bombkami czy całym mnóstwem.  Czasem trudno nam się zdecydować które bombki wybrać. Ale to nie szkodzi. Wybierając białe ozdoby świąteczne możemy mieszać błysk z matem, szkło z drewnem, nawet pióra z brokatem.

Zestaw białych bombek na choinkę
Białe bombki w stylu skandynawskim
Białe bombki na małej choince
Biała bombka aniaoł na choinkę
Białe bombki na choinkę w stylu tradycyjnym

Biała choinka jest coraz bardziej popularną dekoracją świąteczną na Boże Narodzenie. Bardzo lubimy monochromatyczne choinki. A kolor biały wyjątkowo sprzyja takim aranżacjom. Biała choinka jest zazwyczaj elegancka i subtelna. Wcieleń białej choinki może być kilka. Może być idealnie biała, może być z dodatkiem ozdób z przezroczystego szkła lub z dodatkami srebra i złota.

Dekoracje świąteczne: wybieramy bombki w kolorze białym

Dekoracje świąteczne w kolorze białym są wyjątkowo subtelne i eleganckie. Zwłaszcza bombki z dodatkiem białych piór i brokatu. Białe bombki sprawiają, że choinka jest eteryczna i zjawiskowa. Ubierając białą choinkę możemy ściśle trzymać się bieli, lub skusić się na błyszczące dodatki srebrne i złote. Sprawią one, że ozdoby świąteczne na choince na Boże Narodzenie będą się skrzyły romantycznie jak mróz za oknem.

Więcej: 15 pomysłów na dekorację domu na Boże Narodzenie

 

Dekoracje świąteczne: białe bombki szklane i wykonane z materiałów bezpiecznych

Białe bombki mogą być wykonane z rożnych materiałów. Bombki mogą być tradycyjnie szklane lub wykonane z materiałów bezpiecznych, nietłukących się.  Szklane bombki może być pomalowane na biało ze srebrnymi lub złotymi dodatkami, mogą być przezroczyste z białymi piórkami lub brokatem w środku. Białe szklane bombki mogą być także w kształcie rogów renifera lub psa, kota czy Mikołaja. Bombki, które są bezpieczne zazwyczaj wykonane są ze kawałków tkaniny, włóczki, papieru, drewna, czasem są plastikowe. Białe bezpieczne bombki sprawdzą się nie tylko jako dekoracja choinki, ale także jako świąteczne dekoracje w pokoju dziecka.

Zobacz: wybieramy bombki. Nowoczesne czy tradycyjne?

Ocena: 0
Tekst: Monika Czerwińska-Konarska Zdjęcia: materiały prasowe

POLECANE ARTYKUŁY