Choinka 2015 może być inna niż w latach poprzednich. Wystarczy, że dekoracje na Boże Narodzenie zaplanujesz z wyprzedzeniem. W galerii zdjęć możesz znaleźć 20 ciekawych inspiracji, jak udekorować choinkę, aby nie była nudna.

Choinka na Boże Narodzenie 2015

Choinka z drutu? Dlaczego nie. Możesz kupić już gotowy szkielet choinki, albo zrobić ją samodzielnie. Ważne, aby nie zakryć konstrukcji choinki nadmierną ilością ozdób i dekoracji, bo straci swój industrialny urok.

Równie ciekawym pomysłem na choinkę na Boże Narodzenie 2015 jest udekorowanie drzewka innego niż tradycyjny świerk. Pole manewru jest tutaj nieograniczone, a wszystko zależy od Twojej inwencji.

Czytaj też: Naturalne dekoracje na Boże Narodzenie >>>

Ciekawie możesz wykorzystać też światełka choinkowe. Wystarczy, że na ścianie rozmieścisz kilkanaście kołków podtrzymujących sznur świateł, tak, aby całość tworzyła kształt choinki. Twoje drzewko na pewno będzie wyjątkowe.

Także choinka tradycyjna, świerkowa może mieć na Boże Narodzenie 2015 zupełnie inną dekorację. Jej styl zależy wyłącznie od Twojego gustu, ale postaraj się dopasować dekoracje (kolor, wielkość, formę) do stylu pomieszczenia, w którym choinka będzie stała. Unikniesz w ten sposób stylizacyjnego chaosu, a dekoracje będą wyglądać harmonijnie.

Zainspiruj się naszą galerią zdjęć i pomysłów na choinki na Boże Narodzenie 2015