Aranżacja tarasu zachwyca prostotą i dobrym smakiem. Podobnie jak w całym domu, także w aranżacji tarasu postawiono na naturalne materiały i barwy. Bardzo ładny i estetyczny pomysł na urządzenie tarasu, który zachęca do relaksu. Ta aranżacja tarasu jest dobrą inspiracją, dla wszystkich którzy lubią skandynawski wystrój wnętrz i urządzania mieszkań.

Aranżacja tarasu w salonowym stylu

Taras jest piętrowy, a jego dolny poziom został częściowo zadaszony, więc nawet podczas brzydkiej pogody można wygodnie usiąść na sofach i poczytać lub po prostu wsłuchać się w śpiew ptaków. Tak zaprojektowana aranżacja tarasu skłania do przebywania na świeżym powietrzu i urządzania tu przyjęć. Uroku tarasu to efektowne meble ogrodowe w połączeniu z drewnianym wykończeniem tarasu. Z górnego poziomu tarasu roztacza się widok na las i jezioro.

Drewniany taras jest przytulny. Na drewnianym tarasowym podeście ustawiono rattanowe meble: duże sofy, fotele i stoliki. Wakacyjny klimat w aranżacji tarasu tworzą kolorowe poduchy i naczynia, które przełamują spokojne, naturalne barwy tarasu.

Ciekawym rozwiązaniem w aranżacji są drewniane belki wychodzące poza zadaszoną część tarasu. Dzięki temu stanowią dodatkowy element dekoracyjny w aranżacji tarasu, a na belkach podwieszane są linki i huśtawki.

Salonowa aranżacja tarasu sprzyja spotkaniom w większym gronie, bo wygodne meble pozwalają na długie rozkoszowanie się widokiem na las i jezioro.