Ciekawe meble ogrodowe to dekoracja, design i wygoda w jednym! Spraw sobie niekłamaną przyjemność w tym roku i zainwestuj w ciekawy mebel ogrodowy o nietypowym kształcie i funkcjach.

Meble na taras: błogo i wygodnie

Jeśli jesteś miłośnikiem błogiego leżakowania z książką na tarasie w stylu lunge, wprost stworzoną dla Ciebie będzie stylizowana sofa ogrodowa z techno-rattanu w kolorze ecru, w szarym wykończeniu. Neutralność jej kolorystyki pozwoli na wkomponowanie mebla w większość stylistyk, choć rekomendowana jest do wnętrz nowoczesnych i prostych. Dzięki praktycznemu, stopniowanemu daszkowi możesz bez podnoszenia się z sofy dawkować ilość słońca bądź osłaniać się od wiatru. Trwałość plecionki poliuretanowej, z której wykonano podstawę mebla gwarantuje wygodną i szybką pielęgnację mebla oraz jego niezwykłą odporność na zmienne warunki pogodowe.

Meble na taras: miękko ponad ziemią

Dla marzycielek i niespokojnych duchów propozycją będzie designerska wersja ukochanej w dzieciństwie huśtawki. Prosta, hamakowa konstrukcja huśtawki na linach, z wygodnym oparciem z płótna, to wersja dla osób energetycznych, które nawet podczas odpoczynku pozostają w ruchu. Zawieszona na drewnianej pergoli nad tarasem, bądź na niezależnym, stabilnym stelażu da prawdziwą frajdę zarówno młodszym jak i całkiem dorosłym użytkownikom. Wersja "kokonowa" bujawki (Cocoon) na niezależnym stelażu to propozycja z kolei dla spokojniejszych osób, szukających przede wszystkim swojego miejsca na relaks po całym dniu, gdzie można wygodnie zapaść się w miękką poduchę siedziska i delikatnym bujaniem rozwiać zbędne stresy.

Chcesz WYGRAĆ designerski fotel Cocoon? Weź udział w KONKURSIE!

Dla miłośników klasyki na tarasie i w ogrodzie fenomenalnym odkryciem będzie klasyczny fotel z rattanu o regulowanym oparciu (!). Rozwiązanie idealne w swej prostocie - "przeproszenie się" z ułatwiającą życie techniką przy zachowaniu klasycznego wzornictwa i materiałów. Meble z rattanu i surowców naturalnych o klasycznej formie można od teraz użytkować w nowoczesny i niezwykle komfortowy sposób, dostosowany do potrzeb.

Meble na taras: ciepło w wieczorne chłody

Dodatkowo, aby uprzyjemnić sobie błogie wieczory na tarasie, przy pierwszych chłodach z pomocą przyjść może nieoczywista w swej formie kuli, lampa oliwna. Jej nowoczesny i ponadczasowy kształt i biały kolor w praktycznym ujęciu ekologicznej lampy będzie niezwykle funkcjonalną ozdobą każdego tarasu. Dodatkowe ciepło z niej bijące opatuli nas wieczorem jak najlepszy pled.