O oryginalnych i funkcjonalnych meblach ogrodowych pisaliśmy już nie raz. W okresie wiosennym, kiedy każda chwila spędzona na świeżym powietrzu to czysta przyjemność, temat mebli ogrodowych to temat rzeka. Prezentujemy najnowszą kolekcję mebli ogrodowych marki La Poem Furniture, która wzbogaci wiosenną aranżację ogrodu.

Design w aranżacji ogrodu

Meble do ogrodu z najnowszej kolekcji marki La Poem Furniture wyróżnia przede wszystkim funkcjonalność, wygoda  oraz nieco designerski wygląd. Marka oferuje także zestawy jadalniane oraz wypoczynkowe, które idealnie sprawdzą się podczas przyjęć i rodzinnych spotkań na świeżym powietrzu. Dzięki oryginalnym kształtom mebli ogrodowych, zielona przestrzeń wokół domu nabierze nieco egzotycznego charakteru i sprawi, że czas spędzony pod chmurką będzie obfitował w wyjątek i odprężające momenty.

Meble ogrodowe: z jakiego materiału?

W przypadku mebli ogrodowych, duże znaczenie ma materiał, z którego zostały one wykonane. Przed podjęciem decyzji o zakupie, warto zorientować się czy dane meble ogrodowe są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Zestawy oferowane przez La Poem Furniture zostały wykonane z plecionki rattanu syntetycznego, który jest niezwykle trwały i odporny na zmienne warunki pogodowe. Dzięki stelażom wykonanym z aluminium, meble te są niezwykle lekkie i mają dużą wytrzymałość mechaniczną. Ważną zaletą tworzywa jest to, że jest ono odporne na rdzę. Do produkcji mebli wykorzystano tkaniny pokryte teflonem, co sprawia, że zatrzymują one wchłanianie wody, a także poduszki wypełnione pianką tapicerską, odporną na odkształcenia.