Nowości meble i dodatki na balkon w IKEA. IKEA zabiera nas w marynarską podróż! Swój asortyment IKEA wzbogaciła letnimi nowościami, które uprzyjemnią nam czas spędzony na świeżym powietrzu i własnym balkonie, czy tarasie. Meble ogrodowe, akcesoria do grilla, tekstylia oraz naczynia i lampy solarne, a także rośliny – a wszystko to w modnych kolorach od IKEA. W najnowszym letnim asortymencie IKEA postawiła na energetyczne i intensywne kolory. Na naszych balkonach, w ogrodach i na działkach dominować będzie żywy kolor czerwony, niebieski, głęboka zieleń oraz kolor żółty. Z najnowszym asortymentem marki zaarnażujesz swój letni ogródek, na balkonie założysz niewielką plantację roślin, zorganizujesz przyjęcie pod gołym niebiem i dziedzięce garden party, a letnie wieczory spędzisz ze znajomymi przy grillu.

Mała plantacja na balkonie

Marzy Ci się wielki ogród i własna plantacja, a masz do dyspozycji tylko niewielki balkon? To doskonałe miejsce na zorganizowanie własnej uprawy roślin. Zestaw FRÖER oferowany przez IKEA pozwoli ci przemienić twój balkon w przydomowy ogródek. Świeże zioła i własne warzywa teraz na wyciągnięcie ręki! W skład kompletu FRÖER wchodzą 3 doniczki, podstawka, 6 brykietów z ziemią oraz 3 różne saszetki z nasionami ziół. Cena za zestaw: 29,99.

Marynarska przygoda z IKEA

W letnich nowościach proponowanych przez IKEA nie zabraknie także kolekcji, która inspirowana jest stylem marynarskim. Zabawne kształty i wzory to cechy charakterystyczne nowego asortymentu marki. Ryba, krab i homar stacjonujący na ręczniku czy fartuchu kuchennym SOLKUL rozweseli każdego. Marynarskie akcenty na poduszkach LISEL (dostępne w cenie 39,99 PLN), a także tace BRVISTA (19,99 PLN) i serwetkach SOLFINT (cena: 5,99) dodadzą uroku każdemu spotkaniu przy grillu czy kawie na świeżym powietrzu.