Dobry Wzór to wydarzenie organizowane przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki. Już po raz dwudziesty drugi jurorzy będą wybierać najlepiej zaprojektowane produkty. Dobry Wzór to marka znana przedsiębiorcom, projektantom i konsumentom. Już sama nominacja płyt Lusso Tivoli do Konkursu jest wielkim wyróżnieniem i nagrodą.

Dobry Wzór 2015: płyty Lusso Tivoli

Betonowe, wielkoformatowe płyty Lusso Tivoli zainspirowane dyskretną elegancją trawertynu są wytwornym i szykownym elementem przestrzeni. Ich szlachetna, sprawiająca wrażenie szlifowanej nawierzchnia oraz ostre, harmonizujące krawędzie doskonale wpisują się w klasyczną i nowoczesną architekturę. Bezfazowe płyty dostępne są w trzech formatach (90 x 30 x 4,5 cm, 60 x 30 x 4,5 cm, 30 x 30 x 4,5 cm) i dwóch barwach: blanco i paloma.

Laureatów edycji konkursu Dobry Wzór 2015 poznamy 22 października 2015 roku podczas uroczystej gali w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego. Nagrodzone produkty będzie można oglądać w dniach 22.10 – 29.11.2015 na wystawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego.

Więcej informacji o produktach Semmelrock Stein+Design na www.semmelrock.pl.