Nareszcie mamy dłuższe dni i coraz więcej słońca. Wkrótce więcej czasu będzie można spędzać na świeżym powietrzu. W mieście  nie ma zbyt wielu miejsc by cieszyć się pięknem przyrody w każdej wolnej chwili.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

Odpoczynek na plaży, w ogrodzie, w lesie czy na łące jest wspaniały, ale większość z nas nie ma takiej możliwości przez cały sezon. Jest jednak na to dobry sposób – można odmienić swój balkon i stworzyć idealne miejsce na letnie chwile pod gołym niebem!

Odmień swój balkon z IKEA!

IKEA proponuje sprytne rozwiązania, składane meble, tekstylia w letnich, soczystych barwach, doniczki, parasole, ozdoby, oświetlenie i wszystko, co jest potrzebne, by urządzić magiczny balkon, nawet jeśli nie jest zbyt duży. W dzień pełen słońca ‒ czy w ciepłą noc ‒ na Twoim nowym balkonie możesz leniuchować na leżaku, cieszyć oczy przestrzenią, słuchać muzyki, czytać, odzyskać spokój i równowagę.

Praktyczne rozwiązania IKEA: ogród, suszarnia i przestrzeń relaksu

Dla miłośników prac ogrodniczych mały balkon także może stać się wielkim polem do popisu! Kwiaty, zioła, a nawet warzywa z własnego mini ogródka to dopiero frajda. Poranna kawa na balkonie, zabawa z dzieckiem, obserwowanie ptaków, wieczorem romantyczna kolacja pod gwiaździstym niebem i co tylko przyjdzie nam głowy by miło spędzać czas. Znajdzie się też miejsce na praktyczne rzeczy ‒ chociażby pranie. Suszone na wietrze, zawsze pachnie magicznie. Zdejmij więc buty, załóż okulary przeciwsłoneczne i razem z nami ciesz się słonecznymi dniami na świeżym powietrzu. W zabieganym świecie każda chwila relaksu jest na wagę złota.