Magazyn Moje Mieszkanie obchodzi w kwietniu okrągły jubileusz dwusetnego wydania! Wraz z nim i wiosenną aurą Redakcja magazynu przygotowała szereg atrakcji dla swoich Czytelników!

Dodatek specjalny do 200 numer Mojego Mieszkania!

Z okazji swojego jubileuszu miesięcznik, oprócz tradycyjnego nakładu, przygotował bezpłatny dodatek specjalny "Nasza złota dwusetka", czyli 200 najpiękniejszych rzeczy do salonu, kuchni, łazienki i sypialni! Dodatek specjalny to nie koniec atrakcji związanych z jubileuszem Mojego Miejszania! Redakcja miesięcznika zaprasza także do udziału w jubileuszowym Wielkim Konkursie, gdzie do wygrania jest aż 200 nagród! Konkurs składa się z dwóch etapów, a sposób wzięcia w nim udziału jest banalnie prosty. Świętuj z nami dwusetne wydanie magazynu Moje Mieszkanie i wygrywaj nagrody do swojego wnętrza!

Wielki Konkurs Mojego Mieszkania: 200 nagród do wygrania!

Wielki Konkurs Mojego Mieszkania zorganiozowano specjalnie z myślą o Czytelnikach magazynu! Konkurs składa się z dwóch etapów i odbędzie się w następujących odcinkach czasowych:

I etap (10-30 marca 2015): SMS-owe zgłoszenie udziału w konkursie,

II etap (finałowy: 31 marca 2015): udzielenie odpowiedzi na przesłane SMS-em pytanie.

Jak wziąć udział w konkursie?

Jak wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z 200 nagród? Zadanie uczestnika konkursu w I etapie polega na wysłaniu SMS-a o treści mojemieszkanie na numer 7242 (koszt wysłania jednego SMS-a to 2,46 zł brutto). Już jeden SMS wystarczy, by zgłosić swój udział w konkursie i stanąc do walki o nagrody! W drugim etapie otrzymamy SMS-em pytanie od Redakcji. Najlepsze odpowiedzi zostaną nagrodzone, dlatego warto wykazać się kreatywnością i pomysłem! Wyniki konkursu ogłoszone zostaną w czerwczowym wydaniu Mojego Mieszkania.

Zapoznaj się z REGULAMINEM konkursu jubileuszowego Mojego Mieszkania i wygraj nagrody!