Wystrój salonu: wybieramy nowa zastawę stołową. INSPIRACJE!

Jesienią pojawiają się nowe kolekcje dodatków do domu i zastawy stołowej. Tym razem króluje zastawa stołowa w kolorze białym i z motywami kwiatowymi. Pojawiają się oczywiście kolekcje zastawy stołowej w typowo jesiennych kolorach i z motywami dyni. Zobaczcie inspirujące zdjęcia jesiennej zastawy stołowej.

Biała okazjonalna zastawa stołowa
Zastawa z przydatnymi półmiskami
Zastawa stołowa z nietypową etażerką
Jesienna zastawa stołowa
Granatowo-błękitna zastawa stołowa

Dzięki kolorowym dodatkom do domu nie grozi nam jesienna szaruga. Biała, biała z motywami kwiatowymi lub w ciepłych barwach jesieni zastawa stołowa na pewno umili nam spożywanie ciepłych posiłków po powrocie do domu. Nie od dzisiaj wiadomo, że jemy także oczami, ładna zastawa stołowa jest więc dopełnieniem pysznego dania. Każdy sezon przynosi ze sobą nowości, a my sprawdziliśmy spośród jakich propozycji możemy wybierać tej jesieni.

Zastawa stołowa z motywem kwiatowym

Jesienią, podczas długich i raczej chłodnych wieczorów lubimy wspominać lato. Dlatego wielu z nas wybiera białą zastawę stołową z motywami kwiatowymi. Taka zastawa jest nie tylko urokliwa ale także nie wymaga już wielu dekoracji stołu. Zastawa stołowa z motywami kwiatowymi sprawdza się i podczas uroczystych przyjęć i codziennych posiłków w gronie domowników.

Więcej: modne motywy kwiatowe

Zastawa stołowa w białym kolorze

Zastawa stołowa w białym kolorze cieszy się niezmienną popularnością. Najłatwiej dopasować ją do innych dodatków do domu i do jadalni. Dlatego nowe jej odsłony pojawiają się z nadejściem nowego sezonu. Biała zastawa stołowa zależnie od formy może być minimalistyczna, w stylu skandynawskim lub klasyczna i romantyczna.

Zastawa stołowa w kolorach jesiennych

Jesienią zawsze pojawiają się nowe kolekcje zastawy stołowej z motywem dyni, liści, kasztanów. Kolorystyka też wtedy nawiązuje do ciepłych barw jesieni: brązy, energetyczne pomarańcze i kolory lasu. Taka zastawa jest jednak typowo sezonowa, korzystamy z niej kilka tygodni w roku.

Zobacz: jesienne dodatki do domu z motywem dyni

Zastawa stołowa w eleganckich szarościach i granatach

W tym roku pojawiły się także jesienne kolekcje zastawy stołowej w eleganckich odcieniach szarości i granatu. Taka zastawa jest elegancka i zawsze się wyróżnia na stole. W zależności od okazji można starać  się rozjaśnić aranżację stołu lub pozostawić ją lekko mroczną. Taka kolorystyka zastawy stołowej sprawdzi się jesienią, zimą i latem. Szarości i granat wyjątkowo ładnie podkreślają jesienne potrawy z dyni.

Więcej: dekoracja jadalni w stylu nowoczesnym

Ocena: 0
Tekst: Monika Czerwińska-Konarska Zdjęcia: Materiały prasowe Zara Home, Materiały prasowe Home & You, materiały prasowe, materiały prasowe Villeroy & Boch

POLECANE ARTYKUŁY