Loft aranżacja w stylu nowojorskim urzeka funkcjonalnością i nowoczesnością. Inspiracją dla projektanta były nowojorskie penthousy, które kojarzą się nam przede wszystkim z niebywałą elegancją i oryginalnym stylem. Właśnie te wartości postanowił przenieść do aranżowanego przez siebie wnętrza loftu Woronicza Qbik - projektant Maciej Zień. W efekcie powstała luksusowa przestrzeń utrzymana w nowojorskiej, eklektycznej stylistyce.

Wnętrza Woronicza Qbik: bogactwo kolorów i faktur

Loft aranżację według projektu Macieja Zienia wyróżniają mocne akcenty kolorystyczne i zróżnicowane faktury. To wszystko składa się na niezwykle nowoczesną i stylową aranżację wnętrza, w którym czuć inspirację i klimat Manhattanu. Dopełnienie loft aranżacji w klimacie nowojorskim stanowią designerskie dodatki i unikalna sztuka, nadająca przestrzeni loftu wyjątkowego charakteru. Wnętrza, dzięki optymalnemu zagospodarowaniu przestrzeni mieszkalnej, sprzyja spotkaniom w gronie przyjaciół oraz zapewnia wypoczynek w komfortowych warunkach. W nowojorskiej aranżacji loftu świetnie odnajdzie się osoba podążająca z duchem czasem, a także miłośnik klasyki i sztuki.

Wnętrza Woronicza Qbik: nowojorska loft aranżacja

Centralnym punktem loft aranżacji Woronicza Qbik jest salon połączony z kuchnią. Elementem łączącym obie te strefy jest lite drewno na podłodze, które idealnie kontrastuje ze ścianami w piaskowym kolorze. Granica pomiędzy strefą salonową a częścią kuchenną została wyznaczona za pomocą półwyspu obłożonego marmurem. Aranżacja kuchni prezentuje się niezwykle stylowo. Tutaj, projektant postawił na bezuchwytowe szafki w kolorze ciepłej szarości, które skrywają w sobie wielofunkcyjne szuflady. Celem nie przytłoczenia wnętrza kuchennego i nadania mu wyjątkowo reprezentacyjnego charakteru, postanowiono na całkowite zabudowanie sprzętu kuchennego. Z kolei część dzienna utrzymana została w bardzo przytulnym klimacie. Bohaterem wnętrza jest wygodny narożnik  kolorze modnej szarości. Aranżację salonu dopełniają lakierowane szafki na urządzenia RTV oraz szary, lakierowany stolik kawowy. Na uwagę zasługuje także aranżacja przestrzennej garderoby.

Wnętrza Woronicza Qbik: styl i szyk

Charakterystycznym elementem aranżacji przedpokoju jest ułożona na podłodze mozaika Tubądzin projektu Macieja Zienia. O wyjątkowości aranżacji świadczą także drzwi obłożone od wewnątrz lustrem oraz schody ze zdobną balustradą. Bardzo ważną rolę w aranżacji loftu w stylu nowojorskim odgrywa dyskretne, stropowe oświetlenie. Dopełnieniem aranżacji jest charakterystyczna dla marki Zień Home – sztukateria na ścianach. Wnętrza łazienek utrzymane jest w iście ekskluzwynym stylu. W aranżacji łazienki na piętrze, króluje kolor bakłażana, który nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. Dopełnieniem oryginalnego pokoju kąpielowego jest biało-czarna mozaikowa podłoga, będąca także przedłużeniem podłoża pod prysznicem oraz luksusowa armatura.