Wnętrza w zgodzie z horoskopem. Poukładane między rogami - wnętrza dla Koziorożca

 wnętrza a horoskop

Fot. Photos.com

Aranżacja wnętrz dla osób spod znaku Koziorożca powinna być przede wszystkim funkcjonalna i klarowna. W podróży czy we własnym łóżku, Koziorożec zawsze ma porządek. Dlatego wnętrza muszą być dobrze rozplanowane. Sprawdzą się schowki i szafy, które pozwolą zachować ład w mieszkaniu.

 

WNĘTRZA a znaki zodiaku, zobacz: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Koziorożec ma rękę do zakupów, nie ulega tanim sentymentom, twardo stąpa po ziemi. Gości przyjmuje na skórzanych kanapach i raczy szlachetnymi trunkami. Ten znak zodiaku stawia na funkcjonalność w aranżacji wnętrz. Urządzanie wnętrz traktuje poważnie i skrupulatnie się do tego przygotowuje. Wybiera rzeczy ponadczasowe i praktyczne do wnętrza. Kocha przedmioty najwyższej jakości, proste i klasyczne, ale także antyki i stylowe ozdoby. Ceni trwałość i niepowtarzalność ręcznie produkowanych i zdobionych rzeczy. Wnętrze urządza z wyczuciem stylu, luksusowo, lecz nie ostentacyjnie. Nie ulega sezonowym modom w urządzaniu wnętrz. Potrafi latami polować na sofę swoich marzeń. Kocha władzę, a więc i jej atrybuty: dyrektorskie biurka i meble z drogiego drewna. Nie dla Koziorożca plastik i wzorki w zebrę.

Aranżacja wnętrz dla Koziorożca: wziąć trendy za rogi

Najnowsze tendencje w urządzaniu wnętrz wskazują na rychły zmierzch minimalizmu. Na dekoracyjność i mocne kolory wnętrz nie uda nam się Koziorożca namówić. Jednak nie jest on taki chłodny i zdystansowany, jak się zwykle uważa. Proponujemy osobom spod znaku Koziorożca wprowadzenie do aranżacji wnętrz odrobiny zmysłowości, która ociepli życie i mieszkanie Koziorożca. Dore koloty wnętrz: to czekoladowe brązy, czerwień, fiolet. Dekoracje i meble dla Koziorożca: to szlachetnie połyskujące przedmioty, miękkie narzuty, pachnące świece i muzyka - czyli wyposażenie mieszkania Koziorożca na miarę nowych czasów. Piękne wnętrze jest teraz nie mniej liczącym się symbolem sukcesu niż awanse!

Ocena: 0
Zdjęcia: Photos.com Źródło: Dobre Wnętrze

POLECANE ARTYKUŁY