Modne wnętrze urządzone jest zgodnie z obowiązującymi trendami. Wnętrza mieszkań mogą być ciekawe i nowoczesne, a jednocześnie stylowe. Wystarczy dobre połączenie funkcjonalności wnętrza i obowiązujących trendów.

Wnętrza mieszkań: w zgodzie ze sobą

Urządzając wnętrza mieszkań pamiętajmy, aby robić to przede wszystkim w zgodzie z tym, co lubimy. Gdy zaaranżujemy sobie bardzo nowoczesne wnętrza mieszkań z wyrazistymi kolorami i wzorami, a tak naprawdę lubimy klasykę – nie będziemy się w nich dobrze czuć. A właśnie to powinniśmy mieć na uwadze projektując wnętrza mieszkań.

Wnętrza mieszkań: miksujemy trendy

Już od kilku sezonów możemy zaobserwować powrót do natury. We wnętrzach mieszkań króluje naturalny kamień, drewno, czy surowe ściany z betonowym wykończeniem. Aranżując modne wnętrze mieszkań pamiętajmy także o wiodących kolorach – w tym roku są to pastele, z odcieniami niebieskiego na czele. We wnętrzach pojawiły się więc szafiry, błękity oraz odcienie szmaragdu. Modne wnętrze wykorzystuje także szkło – na ścianie, jako element przegrody, a także fototapety, które znów wróciły do łask.

Zobacz pomysły na ładne wnętrza mieszkań w naszej galerii!