Prezentujemy wnętrza domu jednorodzinnego o powierzchni 150 m2. Dom jest trzypiętrowy, modernistyczny. Wnętrze domu jednorodzinnego zostały zaprojektowane indywidualnie dla rodziny 3-osobowej. Mamy szeroki parter z licznymi schowkami i  szafami wykonanymi na wymiar. Projekt wnętrza domu został wykonany przez JN STUDIO, architekt Joanna Nawrocka.

Aranżacje wnętrza domu

Wnętrza domu mają wyznaczone oddzielne strefy: dzienną i prywatną. Architekt Joanna Nawrocka z pracowni JN STUDIO postarała się, aby cała aranżacja wnętrza domu była spójna, zarówno pod względem kolorystycznym, jak i materiałowym. Na parterze domu przewidziano pokój gościnny i łazienkę, następnie elegancka klatka schodowa prowadzi na piętro. Na piętrze przewidziano otwarty salon z obszerną jadalnią i kuchnią. Na ostatniej kondygnacji zaplanowano wnętrza domu strefy prywatnej, znajduje się tu sypialnia rodziców, garderoba, pokój nastolatki i rozbudowana łazienka.

Wnętrza domu wykończenie

Trzy kondygnacyjny dom łączy minimalistyczna klatka schodowa, gdzie ściany wyłożone są kamieniami i cegłą dekoracyjną Incany. Aranżacje wnętrza domu są wykonane z użyciem naturalnych materiałów, takich jak kamień, gres, drewno egzotyczne. Podczas urządzania wnętrza domu postawiono na rozbudowane i dekoracyjne oświetlenie, inteligentnie działające na klatce schodowej i w salonie. Sypialnia rodziców, zaprojektowana i wykonana indywidualnie z palisandru, tworzy zabudowę łóżka oraz toaletkę przy oszklonej garderobie. W pokoju nastolatki postawiono na zabudowę regałową mającą pomieścić książki, kącik tv i kosmetyczny oraz na kącik sypialniany z widokiem na Manhattan (dekoracja ścian to fototapeta z płyty poliwęglanowej).