Aranżacja wnętrz musi być pomysłowa, a czasami trudno samemu stworzyć ciekawy pomysł na stylowe wnętrze. Stworzyliśmy galerię, w której znajdziesz profesjonalne zaprojektowane wnętrza i pomysły dla osób, które cenią elegancję. Dobrze zaaranżowane wnętrze da nowoczesny i nietuzinkowy rezultat.

Aranżacja wnętrz: inspiruj się nowoczesnymi pomysłami

Kolory i dodatki: zmiana zasłon,ustawienie donic, pomalowanie ramy lustra – zmiany małe i duże, potrafią dodać nam energii na cały następny rok. Pamiętaj, że czasami nawet małe zmiany w aranżacji wnętrz sprawiają, że nudne i szare mieszkanie zamieni się w pomieszczenie pełne pozytywnej wibracji i kunsztu artystycznego. A więc inspiruj się i realizuj swoje pomysły. Najważniejsze, które pomieszczenie chcesz zmienić - salon, gabinet, czy pokój dziecka? Jeśli salon to pamiętaj, że powinno być eleganckim miejscem spotkań, a zarazem zaciszem Twojej rodziny. Kuchnia natomiast powinna być funkcjonalna, a zarazem klimatyczna, wnosząca atmosferę rodzinnego ciepła.

Aranżacja wnętrz: kolorystyka

W nadchodzącym sezonie proponujemy rozwiązania kolorystyczne, które ożywią i rozjaśnią dom. Zabawa kolorem, ożywiająca mięta, przełamana ciepłym odcieniem ecru wprowadzi do mieszkania niepowtarzalną świeżość. Soczyste kolory, jasne dodatki, naturalne materiały to mus w wiosennej aranżacji domu na sezon 2013. Wiosna inspiruje kolorami, chcemy zmiany dodatków na lżejsze wersje - jeśli narzuta to z jasnego lnu, dywan lekki i jasny, a zasłony lekkie i przewiewne. W modzie jest biel, ale uwaga w połączeniu ze zdecydowaną czernią. Zaryzykuj i pomaluj, jedną ścianę salonu czy sypialni na ciemny kolor. Wiosną nabieramy ochotę na totalną metamorfozę, doceniamy też roślinność w naszych pokojach, chętnie wstawiamy bukiety w barwne wazony. Jeśli czujesz w sobie tak duży zasób energii, nie marnuj jej i zdecyduj się na tapetę graficzną, fototapetę, które będą świetnie wyglądać na jednej ze ścian nowoczesnych wnętrz mieszkalnych. To nie znaczy, że dla tradycyjnych wnętrz tapeta jest skreślona z listy pomysłów, wręcz przeciwnie. Artystyczne tapety ścienne tworzą nowy, zdecydowany akcent. To mała zmiana, a wniesie świeży powiew w aranżacji wnętrza.

Aranżacja wnętrz: style

W mieszkaniach coraz bardziej doceniamy otwarte, wielofunkcyjne wnętrza, pełne przestrzeni i światła, duże okna, przesuwane drzwi z błyszczącą strukturą, a także drewniane podłogi to świetne rozwiązania, które nie tylko tworzą komfort i wygodę, ale też stwarzają niebanalne wnętrze.
To niebanalne pomysły, które zachwycą każdego kto odwiedzi Twój dom. A kuchnie z małym gabinetem? Widziałeś takie rozwiązanie? Otóż miejsce do pracy można ciekawie zaaranżować w kuchni przy oknie. W roli biurka sprawdzi się blat wsparty na metalowych nóżkach. Nisko zawieszone lampy, oczywiście wyłącznie przy wysokim suficie, dają wnętrzu „to coś” - klimat, niezastąpiony efekt, stworzony bez dodatkowych bocznych lamp. A więc prostota i nietuzinkowość, to zasada panująca w tak urządzonych wnętrzach. Trzeba dodać, że to wnętrze przeznaczone wyłącznie dla ludzi młodych, par, singli. Osoby ceniące nowoczesne trendy często doceniają dekoracje w stylu eko. Ekologiczne pomysły sprytnie wkomponowały się również w aranżację wnętrz, i tutaj kolejna ciekawa inspiracja. We wnętrzach łazienki, czy sypialni świetnie wpisują się ekologiczne dekoracje i wykończenia. Drewno do łazienki przecierane, bejcowane na różne odcienie brązu, beżu, zieleni czy błękitu przybiera atrakcyjne i intensywne barwy, zachowując swój oryginalny wzór. Styl ekologiczny w aranżacji łazienki czy kuchni również dopuszcza wyraźny kontur włókien i nierówności w drewnie. A materiały, z jakich buduje się przestrzenie eko to naturalne, drewno, wiklina, cegła, kamień, papier, szkło - świetnie sprawdzają się właśnie w łazience, kuchni i sypialni.
Zobacz galerię ciekawie zaaranżowanych wnętrz.